ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۳۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / دانلود نرم افزار, علمي > دانلود نرم افزار تبدیل و کانورت فرمت های مختلف / Any Video Converter Ultimate 4.5.2

دانلود نرم افزار تبدیل و کانورت فرمت های مختلف / Any Video Converter Ultimate 4.5.2

در گوناگونی فرمت فایل های تصویری داشتن یک مبدل قوی فرمت نرم افزار تبدیل ویدیو این فایل ها بسیار ضروری به نظر می رسد. اکثر مبدل هایی که امروزه در بازار موجود هستند به ...

در گوناگونی فرمت فایل های تصویری داشتن یک مبدل قوی فرمت نرم افزار تبدیل ویدیو این فایل ها بسیار ضروری به نظر می رسد. اکثر مبدل هایی که امروزه در بازار موجود هستند به نوعی در پشتیبانی از تمام فرمت ها داری نقص هستند ولی نرم افزار Any Video Converter برنامه قوی، بی نقص و فوق العاده در این زمینه می باشد که به طور قطع می توان گفت از تمام فرمت فایل های تصویری پشتیبانی کاملی به عمل می آورد. این نرم افزار نه تنها یک مبدل فرمت محسوب می شود، بلکه یک ویرایشگر ویدئو، دانلودر ویدئو و یک نرم افزار اختصاصی برای کسانی است که با موبایل سروکار دارند.
این نرم افزار از تمام فرمت های تصویری فیلم از جمله MP4, AVI, RM, RMVB, QT, MOV, 3GP, 3G2, FLV, MPEG-1, MPEG-2, DVR-MS, VOB, MKV, ASF, DivX, OGM to MP4, AVI, WMV, 3GP, 3G2, FLV, MPG و SWF پشتیبانی می کند که نشان از قدرتمندی این نرم افزار دارد. در این نرم افزار شما به راحتی می توانید از طریق ویرایشگر قوی این نرم افزار، فایل های ویدیویی خود را به قطعه های کوچک تر تقسیم کنید، روشنایی، کنتراست، اشباع ویدیو ها را تنظیم کنید و به طور کلی ویرایش های اساسی بر روی ویدیو های خود اعمال کنید.

نرم افزار تبدیل ویدیو هرگونه فرمت - Any Video Converter Ultimate 4.5.2  www.9ktenews.com

شما از طریق نرم افزار Any Video Converter یک دانلودر اختصاصی ویدیو را در اختیار خواهید داشت که از طریق آن قادر خواهید بود تا از سایت هایی مثل Youtube ویدیو ها را دانلود و مستقیما به هر فرمتی تبدیل نمایید؛ همچنین این نرم افزار امکان ضبط ویدیو از صفحه را داراست و شما می توانید از وب سایتی همچون Netflix فایل ویدیویی برداشت کنید. این نرم افزار یک نرم افزار کمکی برای موبایل نیز محسوب می شود و شما می توانید به راحتی فایل های DVD را به قطعه های کوچکتر تقسیم کنید و به فرمت هایی در آورید که در دستگاههایی همچون iPod, PSP, Zune و گوشی های موبایل پشتیبانی می شود.
نرم افزار Any Video Converter یک نرم افزار ایده ال تبدیل فیلم برای کار با فایل های ویدویی HD محسوب می شود و شما می توانید از طریق این نرم افزار خروجی های HD AVI, HD MP4 و HD WMV را از فایل های ویدیویی خود دریافت کنید و هرگونه نرم افزار تبدیل ویدیو را در یک نرم افزار داشته باشید. در کل می توان این نرم افزار را یک نرم افزار بی عیب و نقص برای کار با فایل های ویدیویی دانست که شما عزیزان هم اینک می توانید آخرین نسخه ی این نرم افزار که ویرایش Any Video Converter Ultimate 4.5.2 آن می باشد را از وب سایت دانلود رایگان دریافت و از آن لذت ببرید.

قابلیت ها و امکانات اصلی نرم افزار تبدیل تصویری هرگونه فرمت

  • رابط کاربری شیک، زیبا و با کاربری بسیار آسان
  • پشتیبانی از تمام فرمت های تصویری از جمله MP4, AVI, RM, RMVB, QT, MOV, ….
  • ویرایشگری فوق العاده برای ویدیو ها و امکان تنظیم روشنایی، کنتراست و اشباع ویدیو ها
  • امکان دانلود مستقیم از وب سایت های به اشتراک گذاری ویدیو همانند Youtube , …
  • امکان ضبط ویدیو از صفحه برای دریافت ویدیو از سایت هایی همچون Netflix و ….
  • امکان تبدیل فایل های ویدویی به فرمت های مختص گوشی های موبایل
  • امکان کار با فایل های تصویری با کیفیت HD و گرفتن خروجی های HD AVI, HD MP4 و HD WMV
  • پشتیبانی از اکثر زبان های زنده ی دنیا

دانلوددانلود رایگان نرم افزار تبدیل ویدیو هرگونه فرمت (حجم : 30.1 مگابایت)
دانلوددانلود رایگان نرم افزار تبدیل ویدیو هرگونه فرمت (نسخه پرتابل) (حجم : 42.1 مگابایت)
رمزرمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایت منبع:دانلود رایگان