ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۴۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / علمي > اخبار مایکروسافت و ویندوز / عرضه سیستم عامل ویندوز فون8 تا سه هفته دیگر

اخبار مایکروسافت و ویندوز / عرضه سیستم عامل ویندوز فون8 تا سه هفته دیگر

پیش از این ویندوزفون ۸ در دسترس برخی علاقه‌مندان قرار گرفته و برخی شرکت‌های سازنده گوشی مانند نوکیا و اچ تی سی هم آن را بررسی و آزمایش کرده‌اند. فارس - قرار است ...

پیش از این ویندوزفون ۸ در دسترس برخی علاقه‌مندان قرار گرفته و برخی شرکت‌های سازنده گوشی مانند نوکیا و اچ تی سی هم آن را بررسی و آزمایش کرده‌اند.

www.9ktenews.com ویندوز فون 8

فارس – قرار است به همین منظور مراسم ویژه‌ای در شهر سان‌فرانسیسکوی آمریکا برگزار شود و کار دعوت از مهمانان این مراسم از هم اکنون آغاز شده است.

نسخه جدید سیستم عامل همراه مایکروسافت موسوم به ویندوز فون ۸ تا پایان ماه اکتبر یعنی حدود سه هفته دیگر عرضه می‌شود.

به نقل از پی سی مگ، قرار است به همین منظور مراسم ویژه‌ای در شهر سان‌فرانسیسکوی آمریکا برگزار شود و کار دعوت از مهمانان این مراسم از هم اکنون آغاز شده است.

محل دقیق برگزاری این مراسم که در تاریخ ۲۹ اکتبر برگزار می‌شود هنوز اعلام نشده است.

مایکروسافت اگر چه در دنیای سیستم عامل‌های رومیزی شرایط مناسبی داشته و بیش از ۹۰ درصد بازار را در کنترل خود دارد، اما در دنیای همراه سهم چندانی را در دست نگرفته و باید با رقبایی همچون گوگل و اپل دست و پنجه نرم کند.

پیش از این ویندوزفون ۸ در دسترس برخی علاقه‌مندان قرار گرفته و برخی شرکت‌های سازنده گوشی مانند نوکیا و اچ تی سی هم آن را بررسی و آزمایش کرده‌اند.

با توجه به اینکه اطلاعات چندانی در مورد ماهیت و ویژگی‌های این سیستم عامل در دست نیست، هنوز امکان قضاوت در مورد کارآیی آن وجود ندارد.

قرار است ویندوز ۸ هم مدتی بعد از عرضه ویندوز فون ۸ عرضه شود.