ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۴۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه, خواندنی > افزایش نرخ حمل و نقل در سال ۹۶/اعلام حمایت شهرداری از تاکسی های انلاین

افزایش نرخ حمل و نقل در سال ۹۶/اعلام حمایت شهرداری از تاکسی های انلاین

افزایش نرخ حمل و نقل در سال ۹۶/اعلام حمایت شهرداری از تاکسی های انلاین معاون حمل‌و‌نقل ترافیک شهر تهران از ارائه لایحه افزایش کرایه وسایل حمل‌ونقل عمومی برای سال ۹۶، به شورای شهر تهران خبر داد. به ...

افزایش نرخ حمل و نقل در سال 96/اعلام حمایت شهرداری از تاکسی های انلاین

افزایش نرخ حمل و نقل در سال ۹۶/اعلام حمایت شهرداری از تاکسی های انلاین

معاون حمل‌و‌نقل ترافیک شهر تهران از ارائه لایحه افزایش کرایه وسایل حمل‌ونقل عمومی برای سال ۹۶، به شورای شهر تهران خبر داد.

به گزارش نکته نیوز:

مازیار حسینی معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار نکته نیوز؛  در رابطه با افزایش کرایه وسایل حمل‌ونقل عمومی در سال آینده، اظهار داشت: لایحه افزایش کرایه وسایل حمل‌ونقل عمومی برای سال ۹۶ تهیه و به شورای شهر ارسال شده و در دست بررسی است.
وی افزود: نرخ کرایه تاکسی، اتوبوس و مترو برای سال آینده متفاوت است.
افزایش نرخ حمل و نقل در سال 96/اعلام حمایت شهرداری از تاکسی های انلاین
معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران در رابطه با تاکسی‌های آنلاین(اسنپ) در شهر تهران، گفت: طبق قانون باید صلاحیت کسی که می‌خواهد در شهر مسافر جابجا کند تایید شود و مجوز دریافت کند.

حسینی افزود: شهرداری تهران از توسعه نرم افزارهایی که می‌تواند باعث افزایش درآمد تاکسیران و کاهش هزینه‌های مردم شود، حمایت می‌کند اما باید در اختیار سیستم مجاز قرار داشته باشند.

وی گفت: قطعا استفاده از سیستم تکنولوژی را برای تاکسیرانی مجاز می‌دانیم و برای گسترش آن تشویق هم می‌کنیم، اما برای راننده‌های غیرسازمانی و غیرتاکسیرانی و آژانس‌ها حتما محدودیت قایل هستیم و ما هم نمی‌توانیم همه این آژانس‌ها را تأیید کنیم.