ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۵:۳۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / بهداشت و تغذیه, جامعه, خبر ويژه > سبد حمایت غذایی برای ۱۱ میلیون ایرانی توزیع می شود / وزیر تعاون خبر می دهد

سبد حمایت غذایی برای ۱۱ میلیون ایرانی توزیع می شود / وزیر تعاون خبر می دهد

سبد حمایت غذایی برای ۱۱ میلیون ایرانی توزیع می شود / وزیر تعاون خبر می دهد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ارزش هر سبد حمایت غذایی از ۳۵ تا ۱۲۰ هزار تومان متفاوت است. به گزارش ...

سبد حمایت غذایی برای 11 میلیون ایرانی توزیع می شود / وزیر تعاون خبر می دهد

سبد حمایت غذایی برای ۱۱ میلیون ایرانی توزیع می شود / وزیر تعاون خبر می دهد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ارزش هر سبد حمایت غذایی از ۳۵ تا ۱۲۰ هزار تومان متفاوت است.

به گزارش نکته نیوز:

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در رابطه با بسته حمایت غذایی اظهار داشت: توزیع این بسته‌های حمایتی از روزهای آینده آغاز می‌شود.
وی افزود: افرادی که تحت پوشش هستند به آن‌ها پیامک‌ این بسته‌ها ارسال می‌شود و این افراد می‌توانند از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای که قبلاً اسامی‌شان به آن‌ها اعلام شده، برای دریافت بسته حمایت غذایی خود اقدام کنند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ارزش این بسته‌های غذایی از ۳۵ هزار تومان تا ۱۲۰ هزار تومان متفاوت است و به تعداد افراد خانواده بستگی دارد، به این صورت که ارزش هر بسته‌ غذایی برای خانوار تک نفره در هر مرحله از توزیع بسته حمایت غذایی، ۳۰۰ هزار ریال، خانوار دو نفره ۶۰۰ هزار ریال و خانوارهای بیش از دو نفر، به ازای هر نفر اضافی ۱۰۰ هزار ریال و در هر خانوار حداکثر یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال تعیین شده است.
سبد حمایت غذایی برای 11 میلیون ایرانی توزیع می شود / وزیر تعاون خبر می دهد
ربیعی تصریح کرد: افراد نیازمند دریافت این بسته‌ها، طبق شناسایی انجام شده حدود ۱۱ میلیون نفر هستند که تحت پوشش نهادهای حمایتی قرار دارند.
وی افزود: طرح توزیع بسته‌های حمایت غذایی از تیر ماه سال ۹۳ آغاز شده و اکنون برای توزیع مرحله جدید این بسته‌ها منتظر دریافت بودجه از دولت هستیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کالاها و اقلام پیش‌بینی شده در این سبدها متناسب با نیاز افرادی است که دچار سوءتغذیه هستند.