ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۵:۵۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه, خواندنی > سردار محمدیان سرقت در پایتخت ۱۳ ردصد کاهش یافته است

سردار محمدیان سرقت در پایتخت ۱۳ ردصد کاهش یافته است

سردار محمدیان سرقت در پایتخت ۱۳ ردصد کاهش یافته است رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از کاهش ۱۳ درصدی انواع سرقت در ۱۰ ماه سپری شده از سالجاری نسبت به مدت مشابه سال ۹۴ در پایتخت ...

سردار محمدیان سرقت در پایتخت 13 ردصد کاهش یافته است

سردار محمدیان سرقت در پایتخت ۱۳ ردصد کاهش یافته است

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از کاهش ۱۳ درصدی انواع سرقت در ۱۰ ماه سپری شده از سالجاری نسبت به مدت مشابه سال ۹۴ در پایتخت خبر داد.

به گزارش نکته نیوز:

سردار عباسعلی محمدیان صبح امروز در حاشیه دستگیری ۱۴۰ سارق و زورگیر در مقر پلیس آگاهی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران با اشاره به برخورد قاطع پلیس با سارقان و مجرمان گفت: در این راستا طی ۳۶ ساعت گذشته و با عملیات گسترده ای ۱۴۰نفر از سارقان و زورگیران شناسایی و دستگیر شدند که در بین افراد دستگیر شده یک زن نیز وجود دارد.
وی در رابطه با متهم زن دستگیر شده گفت: این زن توسط پایگاه سوم پلیس آگاهی دستگیر شد و جرم وی همدستی در سرقت خودرو، حمل و فروش وسایل سرقتی خودرو است.
سردار محمدیان با بیان اینکه ۱۴۰ متهم دستگیر شده در قالب ۲۹ باند به اقدامات مجرمانه انجام می دادند، افزود: از این تعداد ۱۰ باند در زمینه سرقت و زورگیری، ۱۰ باند سرقت منازل و ۹ باند دیگر نیز در زمینه سرقت خودرو فعالیت می کردند.
به گفته رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، متهمان دستگیر شده ۱۷ تا ۳۸ ساله هستند و ۵۳ درصد آنها سابقه کیفری دارند.

سردار محمدیان سرقت در پایتخت 13 ردصد کاهش یافته است

همچنین از متهمان دستگیر شده ۲ قبضه اسلحه گرم کشف شد.
سردار محمدیان در رابطه با شناسایی مالباختگان نیز گفت: تعدادی از مالباختگان شناسایی شده اند که برهمین اساس از آن ها دعوت می شود تا برای دریافت اموال خود به پلیس مراجعه کنند.
وی افزود: در خصوص شناسایی لاستیک های مسروقه خودرو مالباختگان به پایگاه های دوم، سوم و چهارم آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: برخورد قاطع با سارقان و زورگیران از مطالبات اصلی شهروندان است که در این راستا دستگیری و برخورد با این افراد با توجه به ایام پایانی سال و جو حاکم بر مراکز خرید با جدیت تمام دنبال می شود.