ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۲۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه > عکس لورفته دختر دانشجو در تلگرام فقط برای شوخی و سرگرمی !

عکس لورفته دختر دانشجو در تلگرام فقط برای شوخی و سرگرمی !

رئیس پلیس «فتا»ی استان سمنان گفت: با تلاش مأموران پلیس فتای این استان عامل انتشار تصاویر دانشجوی ۲۰ ساله سمنانی در تلگرام در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد. عکس لورفته دختر دانشجو در تلگرام [caption id="" ...

رئیس پلیس «فتا»ی استان سمنان گفت: با تلاش مأموران پلیس فتای این استان عامل انتشار تصاویر دانشجوی ۲۰ ساله سمنانی در تلگرام در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد.
عکس لورفته دختر دانشجو در تلگرام
عکس لورفته دختر دانشجو در تلگرام

عکس لورفته دختر دانشجو در تلگرام

به گزارش سرویس حوادث نکته نیوز ، سرهنگ «سیدعلی میراحمدی» با اعلام این خبر، اظهار کرد: با دریافت پرونده‌ای با موضوع هتک حیثیت و انتشار تصاویر خصوصی یک دخترجوان در تلگرام رسیدگی سریع در دستور کار قرار گرفت.

 

رئیس پلیس فتای استان سمنان گفت: یک دختر دانشجوی سمنانی شاکی این پرونده بود.

 

میراحمدی افزود: عکس پروفایل دختر جوان با نرم‌افزار فتوشاپ به‌طرز ماهرانه در کنار دو نفر دیگر قرار گرفته و سپس در این شبکه اجتماعی منتشر شده بود که با پیگیری و تحقیقات کارشناسان پلیس فتا در همین راستا گروهی که تصاویر شاکی در آن منتشر شده بود شناسایی شد.

عکس لورفته دختر دانشجو در تلگرام

عکس لورفته دختر دانشجو در تلگرام

 

وی ادامه داد: هم‌چنین با توجه به این‌که احتمال انتشار این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی وجود داشت پلیس بررسی‌های سریع را برای شناسایی متهم ادامه داد.

 

میراحمدی تصریح کرد: با توجه به این‌که گروه تلگرامی حذف شده بود، متهم اصلی با انتشار اولین عکس شاکی بارگذاری شده شناسایی و با هماهنگی قاضی پرونده به اداره پلیس احضار شد.

 

رئیس پلیس فتای استان سمنان افزود: متهم دختری ۱۸ ساله و هم‌دانشگاهی شاکی است که در طی تحقیقات تکمیلی مشخص شد انگیزه او شوخی با شاکی و سرگرمی در فضای مجازی بوده است.

 

میراحمدی، با بیان این‌که متهم برای رسیدگی و صدور حکم قضایی به‌همراه پرونده به دادسرا اعزام شد، به عموم کاربران به‌خصوص به بانوان توصیه کرد به هیچ وجه عکس‌های خود را در فضاهای مجازی قرار ندهند، چون ممکن است افرادی فرصت‌طلب برای ضربه زدن یا انتقام‌گیری نسبت به انتشار آن اقدام کنند.

 

عکس لورفته دختر دانشجو در تلگرام,عکس های خفن دختر مشهدی,عکس های خفن دختر تهرانی,عکس های خفن دختر شمالی,عکس خفن دختر رشتی,عکس خفن دختر کرجی,عکس خفن دختر تبریزی,عکس خفن دختر کردستانی,عکس خفن دختر قمی,عکس  خفن دختر بندری, عکس دختر هات داف پلنگ پولدار سکسی حشری شهوتی لخت کس کون ممه درشت ۸۵ سایزسینه سوتین ساپورت جندهپولی آیدی تلگرام دختر هات