ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۰۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه, حوادث, خانواده > دوستی در گروه تلگرامی و بلایی که میلاد برسر دخترجوان آورد

دوستی در گروه تلگرامی و بلایی که میلاد برسر دخترجوان آورد

چندی پیش زن جوانی به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از تهدید به مرگ توسط خواستگارش و ..   دوستی در گروه تلگرامی و بلایی که میلاد برسر دخترجوان آورد دوستی در گروه تلگرامی و ...

چندی پیش زن جوانی به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از تهدید به مرگ توسط خواستگارش و ..
 

دوستی در گروه تلگرامی

دوستی در گروه تلگرامی و بلایی که میلاد برسر دخترجوان آورد

دوستی در گروه تلگرامی و بلایی که میلاد برسر دخترجوان آورد –  به گزارش سرویس حوادث “نکته نیوز”، خانم مهندس جوان که پس ازآشنایی در یک گروه تلگرامی با مرد میانسال ودرنخستین قرارملاقات، بی‌درنگ به درخواست ازدواج خواستگارش پاسخ منفی داده بود تصورنمی کرد چه سرنوشت شومی درانتظارش است.

چندی پیش زن جوانی به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از تهدید به مرگ توسط خواستگارش و ریختن مایع ضدعفونی‌کننده روی صورتش خبر داد.

زن جوان به بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران گفت: مدتی قبل در تلگرام با مردی به نام میلاد آشنا شدم. بعد از مدتی او پیشنهاد ازدواج داد که برای آشنایی بیشتر قرار ملاقات گذاشتم.

اما زمانی که او را دیدم ازازدواج منصرف شدم. من مهندس بودم و سنم حداقل ۱۵ سال از او کمتر بود اما او شغل مناسبی نداشت و میانسال هم به نظر می‌رسید. به همین دلیل به درخواست ازدواجش پاسخ منفی دادم. اما پاسخ نه، آغازی برای دردسرهای بزرگ شد. پس ازآن قرارشوم مدام مرا تهدید می‌کرد و دو بار که از خانه بیرون آمدم تا به محل کار بروم روی من مایع ضدعفونی‌کننده ریخت.

دفعه اول لباس هایم آسیب دید اما دفعه دوم مواد اسیدی روی بدنم ریخت و ۲ درصد دچار سوختگی شدم. با این حال تصمیم به شکایت نداشتم ولی او دست از شرارت‌هایش برنداشت. مدام پیامک‌های تهدید‌کننده می‌فرستد که جانم را می‌گیرد.

دو ماه است تهدیدم می‌کند و من به خاطر ترس از جانم با آژانس به محل کارم رفت و آمد می‌کنم. او آرامش مرا گرفته است و مدام فحاشی می‌کند.

به همین خاطرامنیت جانی ندارم.» به دنبال شکایت دختر جوان، بازپرس سهرابی دستور معرفی شاهدان ودستگیری متهم را صادرکرد.