ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۴۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه > اقدام وقیحانه دو منشی به مرد جویای کار شرکت

اقدام وقیحانه دو منشی به مرد جویای کار شرکت

اقدام وقیحانه دو منشی به مرد جویای کار شرکت به گزارش نکته نیوز، ۲خانم منشی که در جریان کلاهبرداری از زنان خانه دار و مردان جویای کار بازداشت شده اند دست به اقرار زدند. . حجت الاسلام والمسلمین ...

اقدام وقیحانه دو منشی به مرد جویای کار شرکت

۹ktenewes193

به گزارش نکته نیوز، ۲خانم منشی که در جریان کلاهبرداری از زنان خانه دار و مردان جویای کار بازداشت شده اند دست به اقرار زدند.
.
حجت الاسلام والمسلمین حقی گفت: شرکت کلاهبرداری در پوشش کاریابی که از متقاضیان کار ۵۰۰ هزار تومان وجه نقد دریافت می‌کرد، پلمب شد.

حجت الاسلام والمسلمین حقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از پلمب شرکت کلاهبرداری که در پوشش کاریابی از متقاضیان کار ۵۰۰ هزار تومان وجه نقد دریافت می کرد، خبر داد و گفت: برابر اخبار و گزارش‌های مردمی مبنی بر اینکه شرکتی در یک موسسه مرکز مشاوره تحصیلی به ثبت نام مردم برای کار به دریافت وجه نقد اقدام می‌کرد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از تحقیقات اولیه مشخص شد، دو منشی خانم از تعداد زیادی از خانم های خانه دار و آقایان که تعداد آنها ۱۵۰ نفر بود، مبلغ پنج میلیون ریال وجه نقد دریافت کرده است.

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان گلستان در ادامه بیان کرد: این افراد تقاضای پول نقد از متقاضیان کار می کردند و تاکید داشتند که واریزی در بانک ها انجام نشود.

وی اضافه کرد: به افراد جویای کار وعده بسته بندی مواد غذایی و لوازم جانبی قلیان را می دادند.

حجت الاسلام و المسلمین حقی همچنین گفت: با حضور ماموران در محل، متصدی به همراه دو نفر منشی به دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان جهت رسیدگی قضایی اعزام شدند که یک نفر از آنها اعلام کرد متصدی شرکت از بنده برای همین کار مبلغ پنج میلیون ریال دریافت کرده است.

این مقام قضایی دراستان گلستان ادامه داد: مکان مرکز مشاوره تحصیلی که بابت این کار اجاره داده شده بود در اجرای دستور مقام قضایی پلمب و متهم با قرار وثیقه ۲۰۰ میلیون ریالی روانه زندان شد.

گفتنی است این شرکت یک دفتر هم در تهران دارد که کسی پاسخگوی تلفن آن نیست.