ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۰۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه > سرشماری ۹۵ در اینترنت چگونه پیش می رود ؟ + عکس اختلال سرورهای سایت

سرشماری ۹۵ در اینترنت چگونه پیش می رود ؟ + عکس اختلال سرورهای سایت

به گزارش مجله خبری نکته نیوز : از روزهای گذشته سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵ آغاز شد و این در حالی است که در روز گذشته سایت سرشماری به آدرس sarshomari95.ir همراه ...

به گزارش مجله خبری نکته نیوز : از روزهای گذشته سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵ آغاز شد و این در حالی است که در روز گذشته سایت سرشماری به آدرس sarshomari95.ir همراه با اختلالاتی بود که اگر از مرحله اول که باید کد ملی و رمز امنیتی را وارد کرد، گذر می‌شد، در میانه راه اختلالات عاملی می‌شد تا از سرعت فرآیند ثبت نام کاسته شود.

در ساعات ابتدایی روزجاری به واسطه حجم بالای متقاضی برای ورود و ثبت نام در طرح سرشماری نفوس و مسکن ۹۵، سایت توانایی پاسخگویی به مراجعین را ندارد و با بنری به متن “در این لحظه ظرفیت مراجعه به سایت تکمیل است لطفا در زمان دیگری مراجعه نمایید” از متقاضیان ثبت نام استقبال می‌کند.

روز گذشته که اولین روز ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ بود، رتبه سایت سرشماری در ایران ۴۰۶۱ بود که در روز جاری سایت Alexa رتبه این سایت را ۲۳۹۰ اعلام کرده است. این کاهش رتبه نشان از ورود قابل توجه به سایت سرشماری دارد.

حال باید اندکی صبر کرد تا از ظرفیت مراجعه به سایت کاسته شود تا افراد بتوانند سرشماری اینترنتی خود را به انتها برسانند.