ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۵:۵۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه, خواندنی > انسان‌های که دوست دارند شبیه الاغ شوند+تصاویر

انسان‌های که دوست دارند شبیه الاغ شوند+تصاویر

خیابان های تجریش، جردن، فرمانیه، قیطریه، زعفرانیه، نیاوران، ولنجک، سعادت آباد، شهرک غرب و گاندی را که بالا و پایین کنی می توانی از میان هر 10 نفر جوان دختر و پسر حداقل 5 نفر ...

خیابان های تجریش، جردن، فرمانیه، قیطریه، زعفرانیه، نیاوران، ولنجک، سعادت آباد، شهرک غرب و گاندی را که بالا و پایین کنی می توانی از میان هر 10 نفر جوان دختر و پسر حداقل 5 نفر را بیابی که یا چسبی بر دماغشان دارند و یا دماغشان را سربالا کرده اند تا زیبا تر شوند اما جراحی گوش برای زیبایی امر نسبتاً تازه ای محسوب می شود.

4019634-01

گرچه این روز ها عمل زیبایی بینی یا همان پدیده چسب بر دماغ، دیگر خاص بالاشهرنشین ها و شمال شهرنشینان تهرانی نیست و نه تنها کل تهران بلکه کل ایران را در نوردیده است اما حالا نوبت جراحی گوش است تا اندک اندک مزرهای شمال تهران را پشت سر بگذارد و به سایر قشر ها و مناطق ایران برسد.

هرچند امروز عمل جراحی زیبایی در مقایسه با دورانی که گام های نخستین را به ایران گذاشته بود دیگر حساسیت سابقش را در نگاه عموم از دست داده است اما پدیده ای با نام جراحی گوش این روز ها نه آنچنان که جراحی بینی خودنمایی کرد، ولی با این حال، خودی نشان می دهد و حتی بخشی از جوانان قشر مرفه را نیز به خود مشغول کرده است.

عمل جراحی گوش

اولین باری که از این ماجرا شایعاتی به گوشم خورد آن را باور نکردم اما چشمانم صحت این ماجرا را تأیید کردند. شاید بهتر باشد برای توصیف این گوشهای عمل شده بگویم گوش هایی که به شکل مثلثند یا به قول خودشان گوش های شیطانی یا جنی، گوش هایی که فرم طبیعی را شکسته اند و با سر تیزشان می خواهند بگویند سبکی جدید برای ظاهر انسان ها دارند. گوش هایی که در درجه اول انسان را به شک می اندازد اما با کمی دقت شما را متوجه می کنند که آنچه که می بینید حقیقت دارد.

جراحی زیبایی گوش به همین جا منتهی نمی شود. کافی است که سرچی در اینترنت کنید و از اشکال بی شمار آن باخبر شوید.

در جراحی زیبایی گوش یا «اتوپلاستی» با وجود آنکه بخشی از ناحیه پشت گوش برداشته می شود اما در شکل ظاهری و طبیعی گوش تغییری ایجاد نمی شود و در اکثر مواقع این جراحی بر روی گوش افرادی صورت می گیرد که از داشتن گوش های برزگ و برجسته خود رنج می برند.

نترسید درد ندارد

این جمله ای است که اغلب پزشکان جراحی زیبایی گوش به بیماران خود می گویند. عمل زیبایی گوش با 3 روش بی حسی موضعی، نیمه بی هوشی و بی هوشی انجام می گیرد. بی هوشی تنها راه این عمل نیست.

در روش بی حسی موضعی از محلول های بی حس کننده و موضعی مانند لیدوکایین استفاده می شود و این ماده تنها در محلی که جراحی صورت می گیرد تزریق می شود و به این صورت لاله گوش بی حس می شود و بیمار دردی احساس نمی کند.