ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۳۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه > شراره مواد فروش بزرگ تهران دستگیر شد

شراره مواد فروش بزرگ تهران دستگیر شد

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری زنی که اقدام به توزیع گسترده مواد مخدر در جنوب پایتخت و اسلامشهر کرده بود، خبر داد. به گزارش تسنیم، سرهنگ محمد بخشنده، در تشریح جزئیات ...

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری زنی که اقدام به توزیع گسترده مواد مخدر در جنوب پایتخت و اسلامشهر کرده بود، خبر داد.

h1

به گزارش تسنیم، سرهنگ محمد بخشنده، در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال شکایت شهروندان مبنی بر توزیع گسترده مواد مخدر از سوی زنی به نام شراره بررسی موضوع در دستور کار دایره دوم معاونت عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت و ماموران پس از اطمینان از صحت گزارش دریافتی اقدامات خود برای شناسایی و دستگیری این فرد را آغاز کردند.

وی با اشاره به عملیات پلیسی برای دستگیری این زن اظهار کرد: سرانجام در ساعت 15 روز ششم مهرماه اکیپی از ماموران در عملیات پلیسی به مخفیگاه این زن واقع در محله عبدل آباد رفته و وی را به همراه همسرش به هویت اردشیر و یکی دیگر از همدستانش به نام منوچهر دستگیر کردند.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به انتقال این متهمان به مقر انتظامی و انجام بازجویی از آنان، اظهار کرد: همچنین ماموران در بازرسی از مخفیگاه این افراد، مقدار 19 کیلوگرم تریاک، مقادیری شیشه و پودر دست ساز مواد مخدر صنعتی را کشف و ضبط کردند و یک دستگاه سواری L90 نیز که از آن برای توزیع مواد مخدر استفاده می‌شد توقیف شد.

وی با اشاره به اعترافات متهمان تصریح کرد: در بازجویی از آنان مشخص شد که آنان در اسلامشهر نیز فعالیت داشتند که در عملیاتی پلیسی و مشترک میان پلیس تهران و اسلامشهر دو متهم دیگر به نام‌های آزیتا و منصور در اسلامشهر دستگیر شدند.

بخشنده با اشاره به کشف9 کیلوگرم حشیش از این افراد، خاطر نشان کرد: همچنین مقدار 13 کیلو و 800 گرم مواد مشکوک به هروئین نیز از دو فرد دستگیر شده در اسلامشهر به دست آمد.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطر نشان کرد: افراد دستگیر شده پس از طی مراحل قانونی و تشکیل پرونده روانه دادسرا خواهند شد.