ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۸:۱۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه > زلزله ای به قدرت ۵/۵ ریشتر حوالی نیشابور را لرزاند/تاکنون ۲۰ پس‌ لرزه داشته‌‌ایم

زلزله ای به قدرت ۵/۵ ریشتر حوالی نیشابور را لرزاند/تاکنون ۲۰ پس‌ لرزه داشته‌‌ایم

زلزله ای که موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران قدرت آن را 5/5 درجه در مقیاس امواج درونی زمین ریشتر اعلام کرد،عصر امروز حوالی نیشابور در استان خراسان رضوی را لرزاند. یک مسوول در این موسسه ساعت ...

زلزله ای که موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران قدرت آن را 5/5 درجه در مقیاس امواج درونی زمین ریشتر اعلام کرد،عصر امروز حوالی نیشابور در استان خراسان رضوی را لرزاند.
یک مسوول در این موسسه ساعت وقوع این زمین لرزه را 16 و پنج دقیقه و مرکز آن را 10 کیلومتری شهر نیشابور اعلام کرد. این زلزله در عرض جغرافیایی 29/36 و طول جغرافیایی 84/58 رخ داد و هنوز از خسارات احتمالی آن گزارسی در دست نیست. این زلزله در شهر های مشهد، نیشابور ، چناران سبزوار و مناطقی نظیر داورزن شهرستان سبزوار نیز احساس شده است.

 

تاکنون 20 پس‌ لرزه در شهرستان نیشابور داشته‌‌ایم
فرماندار نیشابور گفت: تاکنون 20پس لرزه در شهرستان نیشابور داشته‌‌ایم. به گزارش فارس، محمد هاشمی در ارتباط با خسارت‌های احتمالی در روستاهای نیشابور اظهار داشت: تیم‌های امدادی و حوادث غیرمترقبه در شهرستان نیشابور به منطقه برای بررسی از میزان تلفات احتمالی این زلزله اعزام شده‌اند. مدت این زمین لرزه حدود 5 تا 7 ثانیه بود اما پیش‌بینی می‌شود یکی از قوی‌ترین زمین‌لرزه‌ها در طول 10 سال اخیر در این شهر باشد.

17282