ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۷:۴۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه > چرا درباره مرزبانان هرکس چیزی می گوید ؟

چرا درباره مرزبانان هرکس چیزی می گوید ؟

استاندار سیستان و بلوچستان گفت:‌ تا این لحظه از ناحیه هیچ مقام رسمی خبری مبنی بر تحویل مرزبانان واصل نشده است.  علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در تازه ترین پست فیسبوک خود نوشت: سلام ...

استاندار سیستان و بلوچستان گفت:‌ تا این لحظه از ناحیه هیچ مقام رسمی خبری مبنی بر تحویل مرزبانان واصل نشده است.

 علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در تازه ترین پست فیسبوک خود نوشت: سلام وتکریم بر همه مردمان کشور عزیزم ایران که مشتاقانه در صدد کسب اطلاع از سرنوشت مرزبانان غیور می باشند؛ لازم است به عرض برسانم که تا کنون مبنای همه آنچه که مطرح گردیده بیانیه‌های گروهک می باشد و تا این لحظه از ناحیه هیچ مقام رسمی خبری مبنی بر تحویل مرزبانان واصل نگردیده است. “

لذا تصدیق می‌فرمائید آزادی ایشان در زمانی می تواند مورد تائید واقع گردد که در خاک جمهوری اسلامی و در آغوش گرم ایرانیان جای گیرند، با عنایت به مراتب فوق هرگونه انتساب خبری به اینجانب و یا استانداری کاملا تکذیب می‌گردد.

“قابل ذکر است تلاش‌ها با جدیت در دست اقدام است، امیدواریم انشاالله به برکت دعای مؤمنین و خیرخواهان در کوتاه زمان منتج به نتیجه که همانا رهائی مرزبانان می باشد، گردد.”

این پست فیسبوکی اوسط هاشمی درحالی منتشر شده که صبح امروز وی در نشستی خبری اظهار کرده بود: اخبار بسیار خوشحال کننده‌ای در راه است؛ باید اعلام کنم که مرزبانان گروگان‌ گرفته‌شده از دست تروریست‌ها خارج و در اختیار نیروهای مردمی که فعالیت دوسویه و همسویه و نیت خیرخواهانه دارند، قرار گرفته‌اند.

استاندار سیستان و بلوچستان همچنین گفته بود که در تلاش هستیم تا طریقی را برای تحویل این مرزبانان در یکی از نقاط مرزی به کشور مهیا سازیم و در عین حال تا زمانی که مرزبانان در جغرافیای کشور قرار نگیرند مسئولیت جانی آنها برعهده کشور پاکستان است.