ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : پنجشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۰:۰۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه > بازگشت بودجه دانشگاه احمدی نژاد به خزانه دولت نافی رسیدگی قضایی نیست/ آخرین وضعیت پرونده دانشگاه ایرانیان

بازگشت بودجه دانشگاه احمدی نژاد به خزانه دولت نافی رسیدگی قضایی نیست/ آخرین وضعیت پرونده دانشگاه ایرانیان

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس اعلام کرد: گزارش نهایی پرونده دانشگاه احمدی نژاد احتمال دارد تا پایان مهرماه اعلام شود.     به گزارش نکته نیوز ، مصطفی افضلی فرد در گفتگو با مهر با اشاره به آخرین ...

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس اعلام کرد: گزارش نهایی پرونده دانشگاه احمدی نژاد احتمال دارد تا پایان مهرماه اعلام شود.

n00302158-b

 

 

به گزارش نکته نیوز ، مصطفی افضلی فرد در گفتگو با مهر با اشاره به آخرین وضعیت پرونده دانشگاه احمدی نژاد گفت: گزارش نهایی پرونده دانشگاه احمدی نژاد احتمال دارد تا پایان مهرماه آماده و اعلام شود.

وی ادامه داد: پرونده دانشگاه احمدی نژاد درحال حاضر براساس ماده 598 قانون مجازات اسلامی از مصادیق هزینه در غیر مورد معین، توسط کارشناسان درحال بررسی است.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 در خصوص این مطلب که از طرف وی عنوان شده بود که مجوز دانشگاه ایرانیان اعتبار ندارد و حساب این دانشگاه مسدود شده است، گفت: متاسفانه برخی از دوستان امانتداری در خبر را مراعات نمی کنند من حرفی در مورد مسدود شدن حساب دانشگاه نزده ام.

وی ادامه داد: تنها مساله ای که عنوان کردم این بود که وضعیت دانشگاه احمدی نژاد براساس قانون مجازات اسلامی بررسی می شود و بازگشت بودجه دانشگاه مذکور به خزانه دولت نیز، نافی رسیدگی قضایی نیست.

افضلی فرد افزود: گزارش نهایی برای تکمیل پرونده به قوه قضاییه ارسال می شود تا قضات به نحو مطلوب تری به این مساله رسیدگی کنند.

وی درباره عدم اعتبار مجوز دانشگاه احمدی نژاد نیز گفت: در این زمینه نیز مطلبی عنوان نکرده ام مجوز دانشگاه از نظر اجرایی، فنی، حقوقی و آموزشی باید بررسی شود و این مطلب باید از طریق مسئولان آموزشی پی گیری شود.