ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۲۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه > بیرحم ترین مادر آمریکایی دستگیر شد + عکس

بیرحم ترین مادر آمریکایی دستگیر شد + عکس

یک مادر سنگدل و بی مسئولیت 30 ساله درحالی که نوزادش در صندلی عقب ماشین گریه می کرد به تزریق هروئین مشغول بود که توسط پلیس دستگیر شد. این زن به جرم غفلت ...

یک مادر سنگدل و بی مسئولیت 30 ساله درحالی که نوزادش در صندلی عقب ماشین گریه می کرد به تزریق هروئین مشغول بود که توسط پلیس دستگیر شد. این زن به جرم غفلت از نگهداری فرزند خود، در اختیار داشتن هروئین و رانندگی تحت تاثیر مواد مخدر بازداشت شده است. یک افسر پلیس در پارکینگ ساختمان دادگاه این زن را بازداشت کرده است.

دستگیری بیرحم ترین مادر آمریکا هنگام تزریق هرویین ، www.9ktenews.com
به گزارش نکته نیوز به نقل از ایران ناز خانم بلی جولن 30 ساله پشت فرمان ماشین خود در حال تزریق هروئین بود که دستگیر شد. به گفته پلیس این زن در حالیکه اندکی شیشه پنجره خود را پایین کشیده بود و ماشین روشن بود در حالیکه فرزندش در صندلی عقب درحال گریه بود هروئین تزریق میکرد و تقریبا بیهوش شده بوده است.
پلیسی که او را دستگیر کرده است میگوید رد خون روی صندلی ماشین و لباس این زن مشهود بود و جای تزریق مواد مخدر به وضوح روی بازوی این زن مشاهده میشد. این زن علت گریه بچه 23 ماهه اش را گرسنگی اعلام کرده است و گفته از روز قبل هیچ غذایی به بچه نداده بوده است !
دستگیری بیرحم ترین مادر آمریکا هنگام تزریق هرویین ، www.9ktenews.com
سرپرستی این بچه به یک موسسه حمایت از کودکان بد سرپرست سپرده شد. این زن به پلیس گفته است همیشه مقداری موادبه همراه دارد اما قصد نداشته است تمام آن را مصرف کند. این زن بازداشت شده است و تا دادگاه رسیدگی به اتهامش در زندان خواهد بود.