ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۰۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه > وزیر آموزش و پرورش هم پاسخی نداد / حادثه مرگ 26 دانش آموز در راهیان نور !

وزیر آموزش و پرورش هم پاسخی نداد / حادثه مرگ 26 دانش آموز در راهیان نور !

شب گذشته اتوبوس دانش‌آموزان راهیان نور به دلیل انحراف به چپ و تخطی از سرعت مجاز از مسیر اصلی خود منحرف و از مجموع 44 دانش‌آموز این اتوبوس براساس آخرین اطلاعات دریافتی ...

شب گذشته اتوبوس دانش‌آموزان راهیان نور به دلیل انحراف به چپ و تخطی از سرعت مجاز از مسیر اصلی خود منحرف و از مجموع 44 دانش‌آموز این اتوبوس براساس آخرین اطلاعات دریافتی 26 نفر فوت شده‌اند.

www.9ktenews.com

 

وزیر آموزش و پرورش در حاشیه برگزاری همایش تبیین نقش دانشگاه و فرهنگیان، حاضر به پاسخگویی درباره حادثه مرگ 26 دانش‌آموز که شب گذشته در اردوی راهیان نور رخ داد، نشد.

به گزارش مهر، حمیدرضا حاجی بابابی پس از سخنرانی طولانی خود در جمع کارکنان دانشگاه فرهنگیان حاضر به پاسخگویی به سئوال خبرنگاران نشد و تنها هنگامی که خبرنگاران از او درباره مرگ دانش‌آموزان راهیان نور سئوال کردند، گفت: بروید از مسئولانش بپرسید.

به گزارش مهر، شب گذشته اتوبوس دانش‌آموزان راهیان نور به دلیل انحراف به چپ و تخطی از سرعت مجاز از مسیر اصلی خود منحرف و از مجموع 44 دانش‌آموز این اتوبوس براساس آخرین اطلاعات دریافتی 26 نفر فوت شده‌اند.

خبرنگاران حوزه آموزش و پرورش در شرایطی که به مدت 45 دقیقه به صورت ایستاده در انتظار وزیر آموزش و پرورش بودند تا به سئوال آ‌نها پاسخ دهد، حمیدرضا حاجی بابایی تنها با گفتن بروید از مسئولانش بپرسید، محل برنامه را ترک کرد.