ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۴:۱۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه > جوانی که دیوانه وار مادر و دو خواهرش را آتش زد ! / در شهر گچساران اتفاق افتاد

جوانی که دیوانه وار مادر و دو خواهرش را آتش زد ! / در شهر گچساران اتفاق افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : جوانی 28 ساله که در اقدامی جنون آمیز سه نفر از اعضای خانواده خود را به قتل رسانده بود، دستگیر شد. ...

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : جوانی 28 ساله که در اقدامی جنون آمیز سه نفر از اعضای خانواده خود را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

جوانی که مادر و خواهرش را به آتش کشید ! (+عکس) www.9ktenews.com


به گزارش روز سه شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، سرهنگ قدرت الله بیعت اصل گفت: مرد جوانی در اقدامی جنون آمیز، مادر و دو خواهر خود را به درون اتاقی حبس و با ریختن بنزین به طرز فجیعی آنها را به قتل رساند.

وی افزود: 11 تیرماه خبری مبنی بر آتش سوزی منزلی در یکی از مناطق شهر گچساران، به پلیس 110 گزارش، که بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی گچساران تصریح کرد: در بررسی های پلیس مشخص شد جوان 28 ساله این خانواده در پی اختلافات خانوادگی، در اقدامی هولناک مادر 55 ساله بهمراه دو خواهر 18 و 19 ساله خود را به دورن اتاقی حبس، و با ریختن بنزین، آنها را در آتش خشم خود سوزاند.

وی اضافه كرد: پس از چند ساعت، قاتل 28 ساله متاهل که دارای تحصیلات دیپلم است، دستگیر و به صراحت به قتل مادر و دو خواهر خود اعتراف کرد.

سرهنگ بیعت اصل با اظهار تاسف از وقوع این جنایت خانوادگی گفت : این قاتل 28 ساله طی اعتراف صریح خود، با قرار قانونی مناسب روانه زندان شد.