ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه > چتر نیروی انتظامی مانع رسیدن خداوند به مردم ؟ / گاف پوستر نیروی انتظامی + عکس

چتر نیروی انتظامی مانع رسیدن خداوند به مردم ؟ / گاف پوستر نیروی انتظامی + عکس

پوستر هفته نیروی انتظامی که توسط ستاد برگزاری هفته نیروی انتظامی طراحی شده است دارای اشتباه فاحشی است که سوال برانگیز است. به گزارش فارس، این روزها مردم هنگامی که در شهر حرکت می‌کنند شاهد ...

پوستر هفته نیروی انتظامی که توسط ستاد برگزاری هفته نیروی انتظامی طراحی شده است دارای اشتباه فاحشی است که سوال برانگیز است.

به گزارش فارس، این روزها مردم هنگامی که در شهر حرکت می‌کنند شاهد بنرها و پوسترهایی هستند که آذین بخش خیابان‌ها و اتوبان‌های شهر شده است.

این بنرها و پوسترها برای هفته نیروی انتظامی طراحی شده است که دارای فعالیت‌های متعدد فرهنگی ـ هنری سریال‌ها، فیلم‌های سینمایی و … بود.

این پوستر توسط ستاد برگزاری هفته نیروی انتظامی طراحی شده و اشاره‌ای است به اینکه هر کس می‌تواند به اندازه خود در شکل‌گیری یک پازل که نشان دهنده نظم و امنیت و آرامش در جامعه باشد نقش داشته باشد.

اما ابرهایی که در این پوستر بر فراز چتر نیروی انتظامی قرار گرفته و در قلب آنها دو شعار «لا اله الا الله» و «محمد رسول الله» نقش بسته، سؤال‌برانگیز است.

باید دید آیا طراحان گرافیست این اشتباه را با چه چیزی توجیه می‌کنند؟ آیا چتر نیروی انتظامی مانع بارش رحمت الهی بر سر مردم ایران است؟!

این پوستر در زیر قابل رویت است:
www.9ktenews.com نیروی انتظامی پوستر