ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۵۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه, حوادث > کلیپ تجاوز به منشی شرکت در تلگرام باعث بی آبرویی شد / عاقبت مینا مطلقه از تهران

کلیپ تجاوز به منشی شرکت در تلگرام باعث بی آبرویی شد / عاقبت مینا مطلقه از تهران

کلیپ تجاوز به منشی شرکت در تلگرام باعث بی آبرویی شد / عاقبت مینا مطلقه از تهران کلیپ تجاوز به منشی شرکت در تلگرام به گزارش نکته نیوز : 7 فروردین 95، زنی به یکی از کلانتری‌های ...

کلیپ تجاوز به منشی شرکت در تلگرام باعث بی آبرویی شد / عاقبت مینا مطلقه از تهران

کلیپ تجاوز به منشی شرکت در تلگرام

کلیپ تجاوز به منشی شرکت در تلگرام باعث بی آبرویی شد / عاقبت مینا مطلقه از تهران

به گزارش نکته نیوز : 7 فروردین 95، زنی به یکی از کلانتری‌های تهران مراجعه کرد و به ماموران گفت: «من مدت هشت ماه در یک شرکت ترمیم مو کار می‌کردم.

مدیر شرکت مردی به نام سعید بود که پس از مدتی مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و از این کارش فیلم گرفت.

او با تهدید انتشار تصاویر، چند بار دیگر نیز این کار را تکرار کرد. هر بار از او می‌خواستم با آبرویم بازی نکند، اما زیر بار نمی‌رفت تا این‌که برایم خواستگار آمد.

سعید از این موضوع باخبر شد و برای منصرف کردن خواستگار، تعدادی از فیلم‌ها را برای او در تلگرام فرستاد. او باعث بی‌آبرویی من شد.»

 ماجرا از زبان خواستگار مینا

با ثبت شکایت زن جوان، ماموران خواستگار او را به کلانتری احضار کردند. کامران گفت: «تازه به خواستگاری مینا رفته بودم که از مدیر شرکت پیامی دریافت کردم.

او چند تصویر خصوصی مینا که مربوط به لحظه ارتباط نامشروع بود را برایم فرستاد و مدعی شد با هم در ارتباط هستند. ماجرا را به مینا گفتم و او هم مدعی شد که به زور مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

همراه هم برای گرفتن فیلم‌ها به خانه سعید رفتیم، اما جلوی در با هم درگیر شدیم و او با چاقو چند ضربه به دست مینا زد.

مدام می‌گفت با او ارتباط دارد و نمی‌گذارد ما با هم ازدواج کنیم. درگیری که بالا گرفت، اهالی به کمکمان آمدند و غائله پایان گرفت.»

 

با ثبت این اظهارات، سعید مورد شناسایی قرار گرفت و بازداشت شد. در بازرسی از تلفن همراه او نیز فیلم‌های خصوصی شاکی به دست آمد تا به این ترتیب کیفرخواست پرونده با موضوع تجاوز صادر شود و برای رسیدگی در اختیار دادگاه کیفری استان تهران قرار گیرد.

مینا :  فقط به این شرط رضایت میدهم :

شاکی در جلسه دادگاه گفت: «دو سال پیش از همسرم جدا شدم. متهم با آزار و اذیتم و فرستادن فیلم‌های آن برای خواستگارم، سعی داشت با زندگی‌ام بازی کند. با این حال من حاضرم در ازای دریافت 14 میلیون تومان رضایت بدهم. این پول را هم خودم مدتی قبل به متهم قرض داده بودم، اما او حاضر به برگرداندن آن نبود.»

سپس متهم پشت جایگاه قرار گرفت و با پذیرفتن شرط شاکی، حاضر شد در ازای گرفتن رضایت، 14 میلیون تومان پرداخت کند.

در پایان نیز قضات با توجه به رضایت شاکی، سعید را از اتهام تجاوز تبرئه کردند.

 

کلیپ تجاوز به منشی شرکت در تلگرام,داستان منشی شرکت,ماجرای منشی شرکت,داستان خانم منشی,تجاوز مدیرعامل شرکت به منشی,رابطه نامشروع منشی و مدیر شرکت داستان سکسی مانتوی تنگ منشی خانم دختر جنده فراری حشری هات داف باسن مانتوی کوتاه ساپورت شهوتی حشری کونی کس کون تنگ سفید بلور ممه سنه پستون چوچول تلنبه خایه کیر کیرکلفت آبکیر ساک حرفه ای دوکیره پولی دختر تهرانی شمالی داستان خاطره ماجرا