ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۵۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خبر ويژه, فرهنگ > مستند شهبانو درباره فرح دیبا همسر محمدرضاپهلوی در شبکه من و تو +عکس

مستند شهبانو درباره فرح دیبا همسر محمدرضاپهلوی در شبکه من و تو +عکس

مستند شهبانو درباره فرح دیبا این شبکه ماهواره‌ای هرازچندگاه به خاندان سلطنتی ساقط شده "خوش‌خدمتی" می‌کند.  به گزارش سرویس سیاسی فانوس : تلویزیون انگلیسی "من و تو" در چند نوبت با تولید و پخش مستندهایی راجع به ...

مستند شهبانو درباره فرح دیبا

این شبکه ماهواره‌ای هرازچندگاه به خاندان سلطنتی ساقط شده “خوش‌خدمتی” می‌کند.

 به گزارش سرویس سیاسی فانوس : تلویزیون انگلیسی “من و تو” در چند نوبت با تولید و پخش مستندهایی راجع به پادشاهان سلسله منحوس پهلوی، در راستای تطهیر رضاشاه و فرزندش محمدرضاشاه کوشیده است.

فرح پهلوی بیوه پهلوی "اتاق خبر" شبکه «من‌وتو» را تعطیل کرد +تصاویر

 

این شبکه ماهواره‌ای که هرازچندگاه به این خاندان سلطنتی ساقط شده “خوش‌خدمتی” می‌کند، اعلام کرد که نمایش مستندی تحت عنوان «شهبانو» درباره “فرح دیبا” [بیوه پهلوی] را در کنداکتور پخش قرار داده است.

 

مستند شهبانو درباره فرح دیبا

 

گفتنی است پخش این مستند و جلب نظر سلطنت طلبان به اندازه‌ای برای مدیران من‌وتو واجد اهمیت است که مهمترین برنامه خبری شبکه موسوم به “اتاق خبر” را به‌دلیل همزمانی با آن «تعطیل» کرده‌اند!

 

تبلیغات پرتکرار در این شبکه با استفاده از تصاویر متنوع “فرح” جهت دعوت مخاطبان به تماشای مستند یادشده -که البته بعید است ارزشی فراتر از یک رپرتاژآگهی سفارشی داشته باشد- همچنان ادامه دارد.

 

منبع:جام نیوز

 

 به گزارش سرویس سیاسی نکته نیوز : تلویزیون انگلیسی “من و تو” در چند نوبت با تولید و پخش مستندهایی راجع به پادشاهان سلسله منحوس پهلوی، در راستای تطهیر رضاشاه و فرزندش محمدرضاشاه کوشیده است.

این شبکه ماهواره‌ای که هرازچندگاه به این خاندان سلطنتی ساقط شده “خوش‌خدمتی” می‌کند، اعلام کرد که نمایش مستندی تحت عنوان «شهبانو» درباره “فرح دیبا” [بیوه پهلوی] را در کنداکتور پخش قرار داده است.

گفتنی است پخش این مستند و جلب نظر سلطنت طلبان به اندازه‌ای برای مدیران من‌وتو واجد اهمیت است که مهمترین برنامه خبری شبکه موسوم به “اتاق خبر” را به‌دلیل همزمانی با آن «تعطیل» کرده‌اند!

تبلیغات پرتکرار در این شبکه با استفاده از تصاویر متنوع “فرح” جهت دعوت مخاطبان به تماشای مستند یادشده -که البته بعید است ارزشی فراتر از یک رپرتاژآگهی سفارشی داشته باشد- همچنان ادامه دارد.

از فساد های اخلاقی فرح پهلوی چه می دانید ؟

فرح پهلوی با چند چمدان پر از جواهرات و … از ایران خارج شد ؟

برپا کنندگان فاسدترین جشن‌ها در ایران+تصاویر

داستان شهوترانی ملکه ایران /فرح دیبا و خیانتهای مکرر به محمدرضا پهلوی

مستند شهبانو درباره فرح دیبا مستند شهبانو درباره فرح دیبا مستند شهبانو درباره فرح دیبا مستند شهبانو درباره فرح دیبا مستند شهبانو درباره فرح دیبا مستند شهبانو درباره فرح دیبا مستند شهبانو درباره فرح دیبا,دانلود مستند شهبانو با لینک مستقیم,دانلود مستند شهبانو بدون فیلتر,دانلود مستند فرح پهلوی با لینک مستقیم,دانلود مستند فرح دیبا ,عکس های لخت و عریان فرح دیبا پهلوی

نظرات شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  Ehsan می گوید :

  منحوس شما …….. هستید ……….

   کامبیز می گوید :

   منحوس تویی که طرفدار این زنیکه جنده هستی که با نصف مردای دربار و … رابطه داشته

    Ehsan می گوید :

    خاک تو سرت کنن خوب خود شما جیره خورا مگه نمیگین هرکسی رو توقبر خودش میخابونن رابطه داشته با دیگران یا نه به خودش مربوطه الان سه هزار میلیارد اختلاس میکنن شماها به به چه چه میکنین بعد به رابطه ای گیر میدین که الانم کم نیس نمونش آقای طوسیتون روزی رو میبینم که سر تک تکتون بالای داره

    ویتو می گوید :

    ………………………………………چی الان بگم بهت؟!آخه ناقص العقل بانو فرح اگه دنبال خوشگدرانی بود که بعد مرگ شاه دنبال عیاشی و ….میرفت یا حداقل شوهر میکرد.یا خبری از گوشه و کنار بابت تو بغل این و اون خوابیدن میشنیدیم.به هر حال زمانی ملکه بوده و چشم رسانه ها به این خانم بوده.قدرت استنباط نداری خواهشاً برو تو سایتای Game و سرگرمی نظر بده.اینجور جاها نیا مغزت نمیکشه میری تو کما….جنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!…..تعجب میکنم واقعاً.

    nazila alaei می گوید :

    خفه شو نفهم
    تو رو چه به این زر زدنها

   Arsham می گوید :

   محمدرضاشاه که به خاطر زیاده روی تو مصرف داروهای تقویت جنسی مرد – خاک تو سر طرفداراش
   فرح پهلوی که تو یه کاباره دیده شد و برای محمدرضا پهلوی نشون شد – خاک تو سر طرفداراش
   رضاضشاه (قلدر) که با کودتا امد سر قدرت و همه قدرت نظامیش هم برای سرکوب مردم بدبخت بود و تا یه جنگی شد همه افسراش مثل موش فرار کردن و مملکت افتاد دست اجنبی – خاک تو سر طرفداراش
   ممدرضاشاه هم که دودستی بحرین ر داد و رفت و …. – خاک تو سر طرفداراش

   الان حداقل تو دوره ای که تو ترکیه و قلب اروپا هر روز یه انفجار و کار تروریستی میشه ایران امنیت داره . تکرار کن : امنیت . بگو تا زبونت عادت کنه امنیت یعنی اونوقتی که سربازای انگلیسی و امریکایی مست تو خیابونای تهران میرفتن و زن و دختر مردم ر بلند میکردن میبردن تجاوز میکردن و هیچ کسی هم نمیتونست بهشون هیچی بگه و ….

   منحوس شماهایید شماهاااا طرفدارای اون رژیم سرتاپا کثافت

    زهرا می گوید :

    امنیت رو میشه معنی کنی؟فکر کنم کلا ذخیره لغتت ضعیفه. آخه هرچی فکر میکنم من اینجا امنیتی نمیبینم. مگر اینکه منظورت از امنیت دزدیده شدن روزانه میلیارد ها دلار پول مملکت باشه یا شایدم دزدیده شدن دکل نفتی و … البته میدونی که همیشه میگن لیاقت هر ملتی حاکمی ه که بهشون حکومت میکنه . فکر میکنم متاسفانه لیاقت مردم گوسفند صفت ما هم همینه دیگه.مردم ما اگه لیاقت داشتن که الان شاه و فرح اینجا بودن…

    nazila alaei می گوید :

    برو بمیر

  ویتو می گوید :

  رژیم منحوس پهلوی!!!اوکی….شما برای مردم چه کردید؟!برای بیکاری، تورم، فساد اداری و دستگاه ها، فساد اخلاقی که حتی به خانه ها کشیده شده!چه کردید؟!برای کودکانی که در حال دستفروشی و با دستان یخزده مشق می تویسند چه کردید؟برای رسانه هایی که به جرم انتقاد تعطیل یا زندانی شده اند چه کردید؟برای فرار مغزها که به علت عدم داشتن ریش و ….از ایران فراری شده اند چه کردید؟برای حقوق زنان چه کردید؟برای حقوق مردان چه کردید؟برای حقوق شهروندی چه کردید؟!برای مطرح کردن ایران در جوامع بین المللی چه کردید؟برای آبروی ایرانی در این جوامع چه کردید که هنوز ما را به عنوان تروریست میشناسند؟!برای بازسازی مناطق محروم و ساختن مدرسه هایی که بچه های آن هنوز از دیوار به عنئوان تخته سیاه استفاده می کنند چه کردید؟برای بالا بردن روحیه شاد در مردم و داشتن جامعه ای پرنشاط چه کردید؟چه کردید؟چه کردید؟چه کردید؟………….پس ببند دهنتو …..

   کوروش می گوید :

   کافیه چشماتو باز کنی تا ببینی
   سرتم یکم بگیر بالا تابهتر ببینی

    nima می گوید :

    چشما بازه عوضی
    شما جیره خورای رژیم آخوندی ر باید بریزن تو دریا خوراک کوسه ها بشید

    دست من بود تکتکون رو میدادم دست داعش

    ویتو می گوید :

    باهات حرفی ندارم.دو حالت داره:یا سرت تو آخور رژیمه یا ابلهی.تمام.

   ساناز می گوید :

   خدا لعنت که رژیم منحوس پهلوی و طرفدارانش ر که هنوز انقدر عقلشون ناقص هست که طرفدار یک رژیم پادشاهی هستند در قرن بیستم و دموکراسی – یعنی خاک عالم بر سرتون

    میثم می گوید :

    مهم نیست رژیم پهلوی شاهنشاهی بوده
    مهم اینه که چقدر به مردم خدمت کردن و امثال تو آدم های قدر نشناسی هستند

     Mina می گوید :

     خدمت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ انقدری دزدیدن و رفتن که هنوز بعد ۳۵ سال کل خاندانشون دارن تو اروپا و آمریکا میخورن و جفتک میندازن ! خدمت کرده ؟؟؟
     مردم الان درسته تورم و مشکلات اقتصادی دارن اما اون موقع اصلا نمیفهمیدن مشکل اقتصادی و تورم چی هست
     درسته الان بیکاری هست اما اون موقع بیکاری و بیسوادی بوده و هرکیم سر کار بوده یا ارباب بالاسرش بوده یا …..

     شماها احتمالا ادامه نسل همون پهلوی منحوسید یا یهجوری دارید از اون ثروت افسانه ای که اونا دزدیدن نشخار میکنید

  mahdiyar می گوید :

  منحوس تویی

  علی رضا می گوید :

  درود بر شاه

  آریا می گوید :

  شاه هر چی بود جا نماز آب نمیکشید شماها که میگید این مملکتو اما زمان اداره میکنه توش واقعا رید….د

   بهرام می گوید :

   کی گفته شاه جانماز آب نمیکشید ؟؟ عکساش ر ندیدی مثلا رفته مشهد و ….

   هبچ کی نمبگه الان مشکلی نداریم

   بله خیلی هم مشکل هست اما زمین تا آسمون فاصله هست از زمان شاه تا الان
   مردم اون موقع نون نداشتن بخورن الان گوشت گرونه کم میخورن

   الان بیکاری هست اون موقع اصلا کسی سواد نداشت که بخواد بیکار باشه و …