همه ساکنان این روستا در اعتکاف هستند Reviewed by Momizat on .   اردبیل، روستای اوماسان در نقطه صفر مرزی در 45 کیلومتری مرکز شهرستان گرمی و 15 کیلومتری بخش موران قرار دارد و جمعیت 90 خانواری و 450 نفری آن در دل کوه‌ها   اردبیل، روستای اوماسان در نقطه صفر مرزی در 45 کیلومتری مرکز شهرستان گرمی و 15 کیلومتری بخش موران قرار دارد و جمعیت 90 خانواری و 450 نفری آن در دل کوه‌ها Rating:
شما اینجا هستید: خانه » علمي » همه ساکنان این روستا در اعتکاف هستند

همه ساکنان این روستا در اعتکاف هستند

 

خبرگزاری فارس: روستایی که ساکنانش همه در اعتکاف هستند

اردبیل، روستای اوماسان در نقطه صفر مرزی در 45 کیلومتری مرکز شهرستان گرمی و 15 کیلومتری بخش موران قرار دارد و جمعیت 90 خانواری و 450 نفری آن در دل کوه‌ها و زیبایی‌های این منطقه سکونت دارند. اهالی این روستا همزمان با مراسم معنوی اعتکاف و ایام‌البیض در سنت حسنه اعتکاف شرکت کرده که در این بین، حضور و استقبال جوانان و نوجوانان، فضای معنوی خاصی را رقم است.

قصه اعتکاف این مرزنشینان غیور اما با صلابت، قصه معنویت از سر صدق، صفا و پاکی است که این بار در ضیافت الهی اعتکاف حاضر شده و به دور از روزمرگی‌ها سعی می‌کنند روح معنوی پیدا کرده و در همنشینی با ذات معبود، خلوصشان را به نمایش بگذارند.

ساکنان این آبادی در حالی در این مراسم معنوی حضور پیدا کرده اند که همواره در کارهای نیک و خیر پیشقدم بوده و تلاششان بر انجام بهتر و شایسته‌ کارهای معنوی و ارزشی است.

 

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 18114

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.