ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۲۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خواندنی, فرهنگ > آقا زده به خط… تنهاش نذارید

آقا زده به خط… تنهاش نذارید

توهین اخیر نشریه فرانسوی به رسول اکرم(ص) موجب شد تا پوسترها و طرح‌های مختلفی در این زمینه از سوی وبلاگ نویسان و طراحان در فضای مجازی منتشر شود؛ بعد از ارسال پیام رهبری به جوانان ...

توهین اخیر نشریه فرانسوی به رسول اکرم(ص) موجب شد تا پوسترها و طرح‌های مختلفی در این زمینه از سوی وبلاگ نویسان و طراحان در فضای مجازی منتشر شود؛ بعد از ارسال پیام رهبری به جوانان غربی نیز این دو موضوع در قالب یک طرح گنجانده شد؛ در ادامه پوسترهایی که با این موضوعات ساخته شده است را مشاهده می‌کنید: (برای دریافت پوستر در اندازه اصلی بروی تصاویر کلیک کنید)

13931107000047_PhotoL

طراح این پوستر در وبلاگ شیعه آرت با آوردن این جمله که «آقا زده به خط… تنهاش نذارید» که اشاره دارد به بخشی از سخنان علیرضا پناهیان در خصوص پیام رهبری به جوانان غربی نوشته است: سعی شد در طراحی این پوستر هم پیام حضرت آقا مد نظر قرار بگیره و هم تأکید طرح بر روی ابراز عشق و ارادت به حضرت رسول (ص) باشه.

13931107000049_PhotoL

طراح پوستر فوق در وبلاگ سرباز صفر نیز معتقد است: تا خیرالماکرین خدای محمد ماست، دیپلماسی عمومی کیلویی چند؟

13931107000051_PhotoL

طراح پوستر پیشرو نیز در وبلاگ ابابیل این طور نوشت: به کوری چشم صهیونیست‌ها، هم پیمانانشون در جای جای دنیا و به امید مرگ شارلی‌ها، محمد «صلی الله علیه وآله وسلم» رسول خداست و دین او دنیا را خواهد گرفت. آنها می‌خواهند نور خدا را خاموش کنند، غافل از اینکه نور خدا خاموش شدنی نیست و ریش خودشان خواهد سوخت.