ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۰:۳۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگ > گران‌ترین کنسرت ایران، که هنوز مردم طلبکارند

گران‌ترین کنسرت ایران، که هنوز مردم طلبکارند

با توجه به استقبال علاقمندان قرار بود کنسرت کیتارو یکشنبه 27 مهرماه نیز برگزار شود اما برگزارکنندگان این کنسرت تصمیم گرفتند تا پنجمین شب اجرای کیتارو را علی رغم اعلام قبلی و البته بلیت‌فروشی، لغو ...

13930724000234_PhotoA

با توجه به استقبال علاقمندان قرار بود کنسرت کیتارو یکشنبه 27 مهرماه نیز برگزار شود اما برگزارکنندگان این کنسرت تصمیم گرفتند تا پنجمین شب اجرای کیتارو را علی رغم اعلام قبلی و البته بلیت‌فروشی، لغو کنند.

اما نکته جالب توجه این جا است که علی رغم این که نزدیک به سه ماه از زمان برگزاری این کنسرت می‌گذرد، بسیاری از افرادی که برای اجرای شب پنچم بلیت خریده بودند، هنوز نتواستند وجه‌ پرداختی بابت بلیت را از شرکت برگزار کننده این کنسرت دریافت کنند.

 با تنی چند از این افراد که برای این کنسرت بلیت خریده بودند نشان می‌دهد که این افراد از طرق مختلف از جمله تماس با شرکتی که شماره تماس آن روی بلیت درج شده بود، بی نتیجه مانده و تماس‌ها بی‌پاسخ می‌ماند.

از طرفی در سایت بلیت فروشی این کنسرت یعنی «تهران تیکت» نیز هیچ توضیحی راجع به نحوه دریافت وجه و یا ساز و کار برگردان آن داده نشده است.

بر اساس این گزارش، قیمت بلیت این کنسرت بر خلاف دیگر اجراهای موسیقی که تا سقف قیمت 120 هزار تومان هم می‌رسد، از 80 تا 195 هزار تومان قیمت‌گذاری شده بود و کنسرت کیتارو، گران‌ترین کنسرت ایران در سال‌های گذشته لقب گرفته بود.

همچنین دفتر موسیقی وزارت ارشاد نیز حمایت تمام و کمالی از این کنسرت و برگزارکنندگانش کرده بود و خبرهایی مبنی بر همکاری مجدد این شرکت‌ها با دفتر موسیقی به گوش می‌رسد.