ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۷:۲۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگ > کارگردان معروف قصه‌های مردم را می سازد

کارگردان معروف قصه‌های مردم را می سازد

«فرج الله سلحشور»  گفت: به تازگی طرحی را به مرحله اجرا درآورده ایم که در آن قصه های قابل توجه و خدامحورانه زندگی تک تک مردم ایران می تواند در آن جای بگیرد. وی ادامه داد: ...

89193_514_mdmbvdl

«فرج الله سلحشور»  گفت: به تازگی طرحی را به مرحله اجرا درآورده ایم که در آن قصه های قابل توجه و خدامحورانه زندگی تک تک مردم ایران می تواند در آن جای بگیرد.

وی ادامه داد: قسمتی را در سایت موسسه فرهنگی تبیان فیلم طراحی کرده ایم که سیستم جامع قصه های تبیان نام دارد و کسانی که فکر می کنند جریان و ماجرای قابل توجه و منحصر به فردی در زندگی آنها روی داده که خدا نقش پررنگی دارد می توانند آن را در این پایگاه ثبت کنند.

کارگردان سریال یوسف پیامبر علیه السلام اظهار داشت: بعد از ثبت واقعه در این سایت، شورای تحقیق ما این ماجراها را بررسی می کنند و در صورت داشتن شرایط، پس از خرید قصه از صاحب آن، ماجرا به شورای فیلمنامه نویسی ارجاع می شود. در این بخش نویسندگان ما روی آن واقعه کار می کنند و فیلمنامه نوشته شده و در نهایت کارگردانی می شود.

سلحشور تصریح کرد: با این اقدام مردم ما نیز در چرخه تولید فیلم ها و سریالها قرار می گیرند و خودشان را بیشتر در این آثار می بینند.