ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۰:۵۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگ > سخنان سخیف کیا رستمی در باره دفاع مقدس و مردم ایران+تصویر

سخنان سخیف کیا رستمی در باره دفاع مقدس و مردم ایران+تصویر

مشرق، به دنبال چند جمله تعریضی آقای ابراهیم حاتمی کیا در برنامه «هفت» درباره‌ی «عباس کیارستمی»، نامبرده واکنش نشان داد و در ضمن پاسخ به سخنان «حاتمی کیا» توهین بسیار زشت و سخیفی درباره «دفاع ...

مشرق، به دنبال چند جمله تعریضی آقای ابراهیم حاتمی کیا در برنامه «هفت» درباره‌ی «عباس کیارستمی»، نامبرده واکنش نشان داد و در ضمن پاسخ به سخنان «حاتمی کیا» توهین بسیار زشت و سخیفی درباره «دفاع مقدس» نمود.

وی در حاشیه جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان دانشگاه سیراکیوز آمریکا گفت:«… فیلم‌های تو [حاتمی کیا] نماند چون تو راجع به یک پریودی از تاریخ ایران حرف زدی که تازه آن پریود هم به هیجان اورد بچه ها را. احمدپور[شخصیت اصلی فیلم خانه دوست کجاست؟] رفت پس داد دفترچه را، اما تو به هیجان آوردی و احمدپورهای دیگر رفتند در جنگ و کشته شدند. و حالا پس از سال‌ها می‌شود راجع به آن‌ها فکر کرد که آن‌ها چطوری از بین رفتند. در یک جنگی که هیچ مفهومی نداشت.»

گفتنی است، نامبرده پیش از این در گفت و گو با یک نشریه ایتالیایی، اظهارات سخیفی درباره اعتقادات مذهبی خود و مردم ایران بیان نموده بود. بخش هایی از این گفتگو در هفته نامه صبح (سال اول-شماره27) منتشر شده است:

13930702000590_PhotoL

13930702000592_PhotoL