ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۰:۴۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / خواندنی, فرهنگ > کارت عروسی دیدنی زوج کرمانی+تصاویر

کارت عروسی دیدنی زوج کرمانی+تصاویر

یاد شهدا اگر در تمام شئون زندگی ریشه دواند و متبلور شد، آنگاه می شود انتظار داشت که در روز قیامت، شهدا دستمان را بگیرند و یاری مان کنند. حکایت، آغاز زندگی زوجی از شهر کرمان ...

یاد شهدا اگر در تمام شئون زندگی ریشه دواند و متبلور شد، آنگاه می شود انتظار داشت که در روز قیامت، شهدا دستمان را بگیرند و یاری مان کنند.

حکایت، آغاز زندگی زوجی از شهر کرمان به نام های پژوهش و حلاج زاده است که کارت دعوتی متفاوت ساخته و پرداخته کرده و شهدا را به همراه دوستان و آشنایان به مراسم عروسی شان دعوت کرده اند.

در بخشی از این دعوتنامه می خوانیم: خیلی دلمان می خواهد همه بیایند، خیلی بیشتر دلمان می خواهد زنده ترها هم بیایند، آنهایی که از ما و شما زنده ترند. دعا کنید زندگی ما هم مثل آنها باشد. زندگی زنده ها نه مردگی مرده ها…
مراسم جشن: دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ از ساعت ۷ تا پاسی از شب.

در این کارت دعوت که به صورت بورشور آماده شده، حکایتی از خطبه عقد ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه سلام الله علیها، همچنین خاطراتی از ازدواج شهیدان باکری، همت و جهان آرا به چشم می خورد.

برای این زوج کرمانی، ثبات قدم در راه پر افتخار شهدا و تبعیت از راه سعادت آفرین سید و سالارشان، حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را از درگاه احدیت خواستاریم.

709047_348 709048_171

نظرات شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

    با سلام
    امیدواریم آن هایی که بدنبال الگو در شبکه های ماهواره ای و بازیگران داخلی و خارجی هستند، به این الگوهای زنده تر از زنده ها توجه داشته باشند.
    با تشکر از سایت خوب شما