ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۴:۱۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگ > خوشنویسان ایرانی ۱۲۳ هزار دلار را درو کردند + عکس

خوشنویسان ایرانی ۱۲۳ هزار دلار را درو کردند + عکس

به گزارش خبرآنلاین، جایزه بین‌المللی خوشنویسی حلیه با ارتقای جایزه‌اش به 230 هزار در حالی به کار خود پایان داد که خوشنویسان ایرانی 123 هزار دلار را از آن خود کردند. عصر جمعه هفتم بهمن ...

به گزارش خبرآنلاین، جایزه بین‌المللی خوشنویسی حلیه با ارتقای جایزه‌اش به 230 هزار در حالی به کار خود پایان داد که خوشنویسان ایرانی 123 هزار دلار را از آن خود کردند.
خوشنویسان ایرانی ۱۲۳ هزار دلار را درو کردند + عکس

عصر جمعه هفتم بهمن 90، آیین اختتامیه جایزه بین‌المللی حلیه با حضور چهره‌هایی نظیر غلامحسین امیرخانی، علی شیرازی،‌ دکتر الهی قمشه‌ای، عنایت‌الله نظری نوری … در خانه هنرمندان برپا شد و خوشنویسان برتر ایرانی این رویداد جوایز خود را دریافت کردند. نکته قابل توجه در این مراسم دروی جوایز دلاری حلیه توسط خوشنویسان شهرستانی به خصوص از اصفهان،‌قزوین، مشهد، قم، ایلام … بود.

خوشنویسان ایرانی ۱۲۳ هزار دلار را درو کردند + عکس

در آغاز این مراسم علی شیرازی، دبیر هنری و اجرایی جایزه بین‌المللی حلیه و مدیر گالری «امروز» اعلام کرد: «رقم درست و دقیق جایزه حلیه 220 هزار دلار بود که بنده و استاد امیرخانی سه هزار دلار به آن افزودیم و امروز مفتخرم اعلام کنم از 223 هزار دلار جایزه بین‌المللی خوشنویسی در کشورهای اسلامی 123 هزار دلار آن را خوشنویسان ایرانی از آن خود نمودند که در این میان بیشتر از 90 درصد برندگان، هنرمندان شهرستانی هستند.»

58244

دانلود دانلود