ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۱۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگ > نمایش های جشنواره فجر را در کدام تالارها ببینیم / انتشار جدول برنامه ها

نمایش های جشنواره فجر را در کدام تالارها ببینیم / انتشار جدول برنامه ها

به گزارش خبر آنلاین ، در آستانه برپایی سی امین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، تالارهای میزبان بخش آثار صحنه ای این رویداد هنری مشخص شدند.آثار صحنه ای این دوره از جشنواره که شامل بخش ...

نمایش های جشنواره فجر را در کدام تالارها ببینیم / انتشار جدول برنامه ها

به گزارش خبر آنلاین ، در آستانه برپایی سی امین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، تالارهای میزبان بخش آثار صحنه ای این رویداد هنری مشخص شدند.
آثار صحنه ای این دوره از جشنواره که شامل بخش های بین الملل، چشم انداز، تجربه های نو، نگاه ویژه، میهمان و مرور می شود، در مجموعه تئاتر شهر، تالار وحدت، تماشاخانه ایرانشهر، تماشاخانه سنگلج، تئاتر مولوی، تالار حافظ، تالار هنر و تماشاخانه مهر حوزه هنری به صحنه خواهند رفت.
جدول نمایش های صحنه ای سی امین جشنواره بین المللی تئاتر فجر که از تاریخ 12 تا 22 بهمن ماه 1390 در تهران برگزار می شود نیز منتشر شده است وعلاقمندان می توانند با مراجعه به آن ، نسبت به پیش خرید بلیت آثار سی امین جشنواره تئاتر فجر اقدام کنند.
پیش فروش بلیت های نمایش های بخش صحنه ای سی امین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از اول بهمن ماه به مدت 3 روز به صورت آنلاین آغاز شده است و متقاضیان می توانند تا سوم بهمن ماه با مراجعه به سایت های www.gishetheater.com و www.gishetheater.ir ، نسبت به خرید بلیت نمایش های بخش های بین الملل، چشم انداز تئاتر ایران، تجربه های نو، نگاه ویژه، میهمان و مرور، اقدام کنند.
سی‌امین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از 5 تا 22 بهمن سال جاری در استان های تهران، البرز، گلستان، کرمانشاه، لرستان و خراسان شمالی برگزار می‌شود.
245

دانلود دانلود