ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : چهارشنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۳:۰۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگ > پاسخ بسیار جالب بازیگر مشهور به اظهارات دور از عقلانیت نتانیاهو

پاسخ بسیار جالب بازیگر مشهور به اظهارات دور از عقلانیت نتانیاهو

اظهارات دور از عقلانیت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل در خصوص ایران و شرایط زندگی در کشورمان از جمله ممنوعیت پوشیدن شلوار جین و گوش دادن به موسیقی غربی با موجی بزرگ از انقلاب ...

اظهارات دور از عقلانیت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم اسرائیل در خصوص ایران و شرایط زندگی در کشورمان از جمله ممنوعیت پوشیدن شلوار جین و گوش دادن به موسیقی غربی با موجی بزرگ از انقلاب از سوی اقشار مختلف همراه شد؛ انتقادی که به یک طیف سیاسی خلاصه نمی‌شد و تقریباً تمامی اقشار مردم نسبت به این اظهارات واکنش‌های متفاوتی نشان دادند و در این میان در روزی که امیر جعفری بازیگر کشورمان یک پیغام شفاف به نتانیاهو داد، «تابناک» نیز یک ویدئوی کلیپ تقدیم نخست وزیر سرزمین های تحت اشغال می‌نماید.

 

ha5qqmr99786ec17aijz

 

به گزارش نکته نیوز به نقل از تابناک، «… من فکر می کنم اگر مردم ایران آزاد بودند شلوار جین می پوشیدند، به موسیقی غربی گوش می‌دادند…» این بخشی از اظهارات نخست وزیر سرزمینی است که نقشه اش بیش از هر رنگ دیگری، به سرخی خون مردمانی است که تانک ها مرکاوا از روی جسدشان گذشته است؛ سرزمینی که متعلق به دیگران است اما ۶۰ سال متمادی است در اشغال گروهی صهیونیست است که برای تحفیظ سلطه شان، ۲۰۰ کلاهک هسته ای در اختیار دارند و هیچ قدرتی سراغ‌شان نمی رود که چرا ابعاد برنامه هسته‌ای اش را در قالب پروتل‌های بین المللی مشخص نمی‌سازد!

 

حال نخست وزیر چنین رژیمی که اساسش بر نظامی گری استوار است و زنان و دخترانشان نیز مکلف به چندین سال سربازی هستند، مگر اینکه از برخی طیف های یهودی باشند و از موتورهای هواپیماهایش تا شعله اجاق هایشان در روز شنبه روشن نمی شود تا گناهی متوجه یهودیان نشود و یکی از ایدئولوژیک ترین رژیم های موجود را در سطح جهان دارد که از برخی ابعاد، کره شمالی نیز در مقابلش عقب می‌ماند، درصدد برآمده از ایران تصویری بسیار تاریک به جهانیان ارائه دهد و شعله ای که برای بهبود روابط ایران با دیگر کشورهای جهان برافروخته شده را هرچه سریع تر خاموش نماید.

 

بلافاصله پس از اظهارات عجیب نتانیاهو که در گفت و گو با بی بی سی فارسی صورت پذیرفته بود، شاهد سیل واکنش ها به اظهارات دروغ نخست وزیر رژیم غاصب قدس بودیم. ده ها هزار پیغام بر روی صفحه نتانیاهو در شبکه های اجتماعی بخشی از این پاسخ بود و بخشی دیگر هزاران تصویر مردم ایران با شلوار جین از گذشته تاکنون بود که پس از این سخنرانی آپلود شد و حتی تصاویر برخی شهداء که در دوران جنگ تحمیلی نیز شلوار جین بر تن داشتند، رو شد که در نوع خود جالب بود.

 

برخی چهره های فرهنگی نیز در این زمینه واکنش‌هایی نشان دادند و حتی صداوسیما که به دلایل مشخصی علاقه چندانی به نشان دادن مردم با شلوار جین نداشت بر روی نمایش این موضوع تاکید ویژه ای کرد. امیر جعفری بازیگر سینمای ایران نیز شب گذشته در صفحه فیس بوکش در نوشتار محاوره‌ای خطاب به نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس نوشت: «پندی از کوچترین عضو یک تمدن ۷۰۰۰ ساله به طفلی شرور از جغرافیای خود ساخته و کوچک ۶۵ ساله:

 

اگر در مورد چیزی اطلاع کافی نداری اظهارنظر نکن تا عمق فاجعه بار حماقتت نمایان نشه!تو و جغرافیای خود ساختت (که اصلا به رسمیت نمی شناسیمت) کوچک‌تر از اونی که بخوای راجع به مهد تمدن و مردم نجیبش صحبت کنی. بهترین و پاک‌ترین انسانها برای استقلال و عزت و اقتدار این کشور شهید و جانباز شدن تا یک وجب از خاک این مملکت دست تو و امثال تو نیفته که اگر می افتاد، امروز شلوار به تنمون نبود چه برسه به جینش. فیلم: از پاسخ امیر جعفری به نتانیاهو تا شلوارهای کف خیابان!

 

مردم ما مردم نجیب و اصیلی هستن که برای پیشرفت و آبادی کشورشون با جان و دل زحمت میکشن و همه مشکلات و سختی ها رو باصبر و حوصله خودشون حل میکنن، نیازی نیست شما نگرانشون باشی.

 

مردم ایران بر خلاف شما و همفکرات، نه تنها برای خودشون و دولت و کشورشون که برای همه دنیا و بشریت صلح و آرامش می خواد. اون مردی که شما باهاش کل کل میکردی و رعب و وحشت راه مینداختی تو دنیا تا مدیریت جهانی کنی، رفت و … (بپا تورم لولو نبره!).

 

همه دنیا دیدن که چطور ۷۳٪ مردم ایران امیدوارانه با شلوار جین اومدن و رای به تغییرواصلاح واعتدال همین نظام وکشور دادن. ظاهرا شما خواب بودی و ندیدی… راستی چیزی داری از

 

جغرافیات که ۷۰ سالش باشه؟! قدمت خودت و جغرافیای خود ساختت از زمان اولین زایمان مادربزرگ منم کمتر!چه برسه به این که اصلا بفهمی ۷۰۰۰ سال تمدن یعنی چی؟!…

 

حرف زیاده واسه گفتن ولی همین کافیه واست. سایز این حرفها نیستی که واسه ما کری بخونی. برو بشین نقاشیتو بکش بفرست سازمان ملل، زیرشم بنویس نتانیاهو ۵ ساله از تل آویو … .»