ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۳۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگ > واکنش مهناز افشار به خبر سهمیه حج بازیگران سینما

واکنش مهناز افشار به خبر سهمیه حج بازیگران سینما

تماشا: در پی انتشار اخباری درخصوص سهمیه حج ویژه برای بازیگران زن سینمای ایران، مهناز افشار در صفحه شبکه اجتماعی خود به این اخبار واکنش نشان داد. به گزارش آوینی فیلم، در حالی ...

تماشا: در پی انتشار اخباری درخصوص سهمیه حج ویژه برای بازیگران زن سینمای ایران، مهناز افشار در صفحه شبکه اجتماعی خود به این اخبار واکنش نشان داد. به گزارش آوینی فیلم، در حالی که سازمان سینمایی وزارت ارشاد از سهمیه حج ویژه بازیگران زن سینمای ایران ابراز بی اطلاعی کرده است، چند تن از بازیگران زن سینمای ایران به همراه مادر مهناز افشار عازم سفر حج شدند.

واکنش مهناز افشار به حاشیه های حج www.9ktenews.com

در همین زمینه اخباری در این خصوص منتشر و تصاویر این سفر نیز منتشر شد. مهناز افشار در صفحه رسمی خود که گویا توسط  خودش اداره می شود به این اخبار واکنش نشان داده است. او ابتدا جمله ای را که در برخی سایت ها آمده، نوشته است: «مادر مهناز افشار شب گذشته با استفاده از سهمیه مخصوص و حمایت ویژه یک جریان خاص دولتی، برای انجام مناسک حج تمتع عازم عربستان شد» و بعد از آن به اظهار نظر پرداخته است:

«این نوشته تقدیم به حاشیه پردازان و کسانی که منتظر فرصتی برای خودنمایی هستند تا به این ترتیب روزهای خود را سپری کنند.

شما بهتر نیست کمی به پیرامون خود نگاه کنید؟

بهتر نیست ضعف ها و دردهای جامعه را ببینید؟

بهتر نیست نقص ها، مدیریت و حکم های بَد را ببینید؟

مادر من به خواست خود و به دعوت میزبان اصلی کعبه به این سفر دعوت شد و تمامی کارها و مسیر اداری آن را در سال هایی که در انتظار بود انجام داد و بالاخره راهی شد که همزمان شد با سفر بازیگران سینما به مکه. در زمان سفر عمره خودم نیز عده ای قیام کردند که این کافر با سهمیه دولت چه کرده و فریادهای وای بر ما و توبه، توبه گوش فلک را پاره کرد.

آن وقت هم سکوت کردم و فقط در یک مورد خاص تکذیبیه ای منتشر کردم. در مورد مادرم سکوت نخواهم کرد و این افراد را هیچگاه نمی بخشم. این افراد در خبرگزاری های از من مسلمان تر و خداترس تر باید چشم هایشان را به حقیقت های روشن تری باز نمایند. حقیقتی بزرگ تر از من کافر که به قول شما نابود شود. این سینما با آدم هایی چون من چرا برای تسویه حساب های تان با من وارد زندگی خانواده من می شوید؟

من مهناز افشار، این کافر رسما اعلام می کنم که مرا به حال خود رها کنید، شاید روزی توبه کردم و به راه راست هدایت شدم که البته امید دارم و از خداوند بزرگ می خواهم که راه راست من، راه شما نباشد و فقط و فقط راه خود او باشد.

در پایان باز هم اعلام می کنم که مادر من با هزینه شخصی و طی کردن مراحل اداری در چند سال گذشته و در نوبت ماندن عازم حج شد و نه با این خبرهای دروغ شما. تنها قاضی من خداوند است و بس. یا حق.»