ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۲:۲۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگ > ندای خشم مقدس / سخنی با عاشقان رسول الله پیامبر مهر و عطوفت

ندای خشم مقدس / سخنی با عاشقان رسول الله پیامبر مهر و عطوفت

به گزارش گروه فضای مجازی نکته نیوز موسسه عمار المهدی در وبسایت خود به بحث های بیداری اسلامی و همچنین محکوم کردن فیلم موهن پرداخته است. در این بیانیه توصیه هایی درمورد وظایف مسلمانان و حجاج ...

به گزارش گروه فضای مجازی نکته نیوز موسسه عمار المهدی در وبسایت خود به بحث های بیداری اسلامی و همچنین محکوم کردن فیلم موهن پرداخته است.

در این بیانیه توصیه هایی درمورد وظایف مسلمانان و حجاج در ایام حج  اشاره شده است

متن کامل بیانیه این فعالین فضای کجازی در ذیل آمده است .

 

 

بسم الله الرحمن الرحيم

و من يخرج من بيته مهاجراً الی الله و رسوله ثم يدركه الموت فقد وقع اجره علی الله
الحمدلله علی الائه والصلوة والسلام علی انبيائه سيما خاتمهم و افضلهم و علی اوليائه

قلم ها و زبان ها و گفتارها و نوشتارها عاجز است از شکر نعمت های بی پایانیکه نصیب عالمیان شده و میشود

و هزاران شکر که ما را از امت خاتم النبیین محمد مصطفی ـ صلی اللّه علیه و آله و سلم ـ قرار داد، افضل و اشرف موجودات و از پیروان قرآن مجید، اعظم و اشرف کتب مقدسه مستجمع جمیع کمالات  که حفظ و صیانت آن را از دستبرد شیاطین انس و جن ضمانت فرموده ، قرآنیکه نه یک حرف بر آن افزوده شده و نه یک حرف کاسته.

کتاب کریمی که ما را از برخورد انبیاء معظم الهی با مستکبرین جهان و جهانخواران در طول تاریخ آگاه نموده و از طریق حضرت خاتم الـرسل ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ با مشرکان  و زورگویان و  کفار و در رأس آنان منافقان، مطلع کرده و این برخورد با مستکبران، جاویدان و برای هر عصری تا ابد میباشد .

در این کتاب جاوید می‌بینیم که فرموده

«قُلْ إِن کَانَ آبَاؤُکُمْ وَأَبْنَآؤُکُمْ وَإِخْوَانُکُمْ وَأَزْوَاجُکُمْ وَعَشِیرَتُکُمْ وَأَمْوَالٌ اقْتَرَفْتُمُوهَا وَتِجَارَةٌ تَخْشَوْنَ کَسَادَهَا وَمَسَاکِنُ تَرْضَوْنَهَا أَحَبَّ إِلَیْکُم مِّنَ اللّهِ وَرَسُولِهِ وَجِهَادٍ فِی سَبِیلِهِ فَتَرَبَّصُواْ حَتَّى یَأْتِیَ اللّهُ بِأَمْرِهِ وَاللّهُ لاَ یَهْدِی الْقَوْمَ الْفَاسِقِینَ»-توبه آیة 24-.

خطاب به مصلحت اندیشان و سازشکاران و متأسفان برای شهادت جوانان و از دست رفتن مال ها و جان ها و خسارت های دیگر وارد شده و جالب آن که بعد از حب خدای تعالی و رسول اکرم ـ صلی الله علیه و آله ـ در بین تمام احکام الهی، جهاد فی سبیل اللّه را ذکر فرموده و تنبه داده که جهاد فی سبیل الله در راس تمام احکام است که آن حافظ اصول است و تذکر داده که در صورت قعود از جهاد، منتظر عواقب آن باشید، از ذلت و اسارت و برباد رفتن ارزش های اسلامی و انسانی و نیز از همان چیزها که خوف آن را داشتید از قتل عام صغیر و کبیر و اسارت ازواج و عشیره .

www.9ktenews.com ملک عبد الله و مفتیان وهابی

و بدیهی است که همه اینها پیامد ترک جهاد، خصوصا جهاد دفاعی است که ما اکنون گرفتار آن هستیم .

و کدام بلا بالاتر از آنچه دشمنان اسلام، خصوصا در این زمان برای برچیدن اساس اسلام و برپا کردن حکومت های وابسته مانند حکومت ظلم و جور حسنی مبارک و برگرداندن مستشاران غارتگر و بر باد رفتن مال و جان  ملتها و بر سر کشور های اسلامی  بر سر  کشور عراق و  ملت مظلوم فلسطین و افغانستان  در این چند سال آوردند .

و حمد و شکر بی پایان ندای اسلام بر اقصا بلاد جهان طنین افکنده و بیرق معنوی اسلام در اقطار عالم به اهتزاز درآمده شده و به رغم بدخواهان و منحرفان که کوس رسوایی شان بر سر بازارها زده شده و بر خلاف خواب های خرگوشی آنان که وعده اتمام دین و دیانت  را سر میدادند امروز ندای اسلام خواهی در جلوی کاخ سفید شنیده میشود .

لازم است در این جوی که پیش آمده است، ما مسلمانان مستضعف جهان آگاهانه از آن استفاده کرده و جمیع فرق مسلمین و مستضعفان دست در دست هم داده و خود را از قید اسارت ابرقدرت ها خارج  نماییم و جای دوستان و عزیزان و شهدای لبیک یا رسول الله را در جای جای مکه و مدینه خالی نماییم .

اعلان برائت از مشرکان که از ارکان توحیدی و واجبات سیاسی حج است را، باید در ایام حج به صورت تظاهرات و راهپیمایی در تمامی ایام حج  باصلابت و شکوه هر چه بیشتر و بهتر برگزار نماییم و حجاج محترم بلاد اسلام  در تمامی ایام حج ندای برائت خود را خاموش ننمایند و انتقام خون شهدای خود را با شعار لبیک یا رسول الله از نوادگان بلعم باعوراها بگیرند . اشک ما تا انتقام کامل از جهانخواران خشک نمیگردد و جای دوستان و عزیزان شهیدمان را خالی نگاه داشته و شعار مرگ بر آمریکا و هم دستان آنان را در سراسر حج طنین انداز مینماییم .

کسانی که تا دیروز مسلمان را به علت زیر سوال بردن بعضی از صحابه پاک پیامبر متهم به رافضی مینمودند امروز تجمع و اعتراض برعلیه فیلم موهن به پیامبر اسلام را محکوم مینمایند و این اعتراضات را کفران نعمت میدانند .

آیا جایی برای شک باقی مانده است که  بزرگترین حافظ منافع آمریکا در مکه و مدینه برای کنترل مسلمانان و چپاول ثروت مسلمانان و حفظ منافع آمریکا و اسرائیل در مکه و مدینه در  حال فتنه و توطئه میباشد  .

آیا مسلمان واقعی در برابر این اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم سکوت میکند ؟

ما مسلمانان بغض عملی را  نسبت به دشمنان خدا لبریز میکنیم و به وسوسه خناسان و شبهات تردید آفرینان و متحجرین و منحرفین گوش فرا نمیدهیم  و لحظه ای از ندای لبیک یا رسول الله و مرگ بر آمریکا و اسرائیل و هم پیمانان آنان  غفلت نمیکنیم  که مسلما جهانخواران و دشمنان ملت ها، بعد از این آرام و قرار نخواهند داشت و به حیله ها و تزویرها و چهره های گوناگون متمسک می‌شوند و روحانی نماها و آخوندهای درباری و اجیرشدگان سلاطین و منافقین به فلسفه ها و تفسیرها و برداشت های غلط و منحرف روی می‌آورند و برای خلع سلاح‌های مسلمانان و ضربه زدن به صلابت و ابهت و اقتدار امت محمد ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ به هر کاری دست می‌زنند و چه بسا جاهلان بگویند که قداست خانه حق و کعبه معظمه را به شعار و تظاهرات و راهپیمایی و اعلان برائت نباید شکست و حج جای عبادت و ذکر است نه میدان صف آرایی و رزم و نیز چه بسا عالمان متهتک القا کنند که مبارزه و برائت و جنگ و ستیز، کار دنیاداران و دنیاطلبان بوده است و ورود در مسایل سیاسی و مبارزه با شیطان بزرگ و کفر جهانی  آن هم در ایام حج دون شأن روحانیون و علما میباشد که خود این القائات نیز از سیاست مخفی و تحریکات جهانخواران به شمار می رود .

ما مسلمانان با همه امکانات و وسایل لازم به مقابله جدی و دفاع از ارزش های الهی و منافع مسلمین بر می خیزیم  و صفوف مبارزه و دفاع مقدس خویش را محکم و مستحکم مینماییم  و به این بی خبران و دل مردگان و پیروان شیاطین بیش از این مجال حمله به صفوف عقیده و عزت مسلمانان را نمیدهیم  و از همه جا و همه سرزمین ها و خصوصا از کعبه حق به جنود خدا متصل میشویم و  شعار لبیک یا رسول الله و یاد شهدای خود  را تا رسیدن به هدف نهایی زنده نگاه میداریم .

و همچون سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین ـ علیه السلام ـ از احرام حج به احرام حرب و از طواف کعبه و حرم به طواف صاحب بیت و از توضوء زمزم به غسل شهادت و خون رو می آوریم و به امتی شکست ناپذیر و بنیانی مرصوص مبدل میگردیم که نه ابر قدرت شرق یارای مقابله آنان را داشته باشد نه غرب که مسلما روح و پیام حج چیز دیگری غیر از این نخواهد بود .

ما مسلمانان، هم دستور العمل جهاد با نفس را در حج زنده نگاه میداریم و هم برنامه مبارزه با کفر و شرک را .

به هر حال اعلان برائت در حج، تجدید میثاق مبارزه و تمرین تشکل مجاهدان برای ادامه نبرد با کفر و شرک و بت پرستی میباشد و به شعار هم خـلاصـه نمـیشود که سرآغاز علنی ساختن منشور مبارزه و سازماندهی جنود خدای تعالی در برابر جنود ابلیس صفتان است و از اصول اولیه توحید به شمار میرود و ما  مسلمانان در خانه ناس و خانه خدا از دشمنان خدا اظهار برائت میکنیم .

اگر حرم  و کعبه  و  مسجد  و  محراب،  سنگر  و  پشتیبان سربازان خدا و مدافعان حرم و حرمت انبیا نیست، پس مأمن و پناهگاه آنان در کجاست؟

خلاصه، اعلان برائت ما مسلمانان از آمریکا و وابستگان آنها در تمامی کشورها و مکه و مدینه مرحلة اول مبارزه و ادامه آن تا رسیدن به پیروزی نهایی وظیفه دیگرماست و در هر مکان و زمانی جلوه ها و شیوه ها و برنامه های متناسـب خــود را مـی طلبد و باید دید که در عصری همانند امروز که سران کفر و شرک همه موجودیت توحید را به خطر انداخته اند و تمامی مظاهر اسلامی و فرهنگی و دینی و سیاسی ملت ها را بازیچه هوس ها و شهوت ها نموده اند چه باید کرد.

آیا باید در خانه ها نشست و با تحلیل های غلط و اهانت به مقام و قدرت مسلمانان و منزلت انسان ها و القاء روحیه ناتوانی و عجز در مسلمانان، عملاً شیطان و شیطان زادگان را تحمل کرد و جامعه را از وصول به رهایی نهایی از دست جهانخواران  منع کرد و تصور نمود که مبارزه انبیا با بت و بت پرست ها منحصر به سنگ و چوب های بی جان بوده است و نعوذ بالله پیامبرانی همچون ابراهیم در شکستن بت پیشقدم و اما در مصاف با ستمگران، صحنه مبارزه را ترک کرده اند؟

و راستی کدام انسان عاقلی است که بت پرستی جدید و مدرن را در شکل ها و افسون ها و ترفندهای ویژه خود نشناخته باشد و از سلطه ایکه بتخانه هایی چون کاخ سیاه بر ممالک اسلامی و خون و  ناموس مسلمین و جهان سوم پیدا کرده اند، خبر نداشته باشد .

امروز فریاد برائت و لبیک یا رسول الله ما از مشرکان و کافران، فریاد از ستم ستمگران و فریاد امتی است که جانشان از تجاوزات آمریکا و هم پیمانان به لب رسیده است و خانه و وطن و سرمایه اش به غارت رفته است.

فریاد برائت و لبیک  ما، فریاد ملت مظلوم و ستم کشیده افغانستان و عراق و فلسطین و لبنان و میانمار و  تمامی پابرهنگان است .

امریکا با دروغ بزرگ به عراق و افغانستان حمله نموده و بارها توهین و جسارت به مسلمانان و پیامبر اسلام نموده است و ما تا انتقام خود را از این سالوس صفتان نگیریم آرام نخواهیم نشست .

توهین به پیامبر اسلام آزادی و ندای خشم مقدس بر علیه این توهین با گلوله خاموش میگردد .

اظهار عقیده در مورد هولوکاست محکوم ولی ساخت فیلم موهن بر علیه پیامبر اسلام آزادی است .

از اینجاست که معلوم میشود که شعار آزادی و حقوق بشر شعاری برای فریب و نیرنگ مسلمانان است .

 

www.9ktenews.com هولوکاست ایات شیطانی ادعای دموکراسی آمریکا

بارها مسلمان گفته اند  و اکنون نیز تذکر میدهند  که ملت اسلامی  را به حال خود رها کنید، مردم افغانستان و عراق و دیگر ممالک اسلامی سرنوشت خودشان را تعیین نموده و استقلال واقعی خودرا تضمین می کنند و به ولایت آمریکا احتیاجی ندارند و مسلّم بعد از خروج نظامیان بیگانه از کشورشان، به سلطه دیگری گردن نمی نهند و پای آمریکا را اگرقصد دخالت وتجاوز در کشورشان کرده باشد، می‌شکنند .

فریاد برائت و لبیک ما فریاد مردم مسلمان آفریقاست، فریاد برادران و خواهران دینی ما که به جرم سیاه بودن تازیانه ستم سیه روزان بی فرهنگ نژادپرست را میخورند .

فریاد برائت و لبیک ما، فریاد برائت مردم لبنان و فلسطین و همه ملت ها و کشورهای دیگری است که ابرقدرت پوشالی ، خصوصا آمریکا و اسرائیل به آنان چشم طمع دوخته اند و سرمایه آنان را به غارت برده اند و نوکران و سرسپردگان خود را به آنان تحمیل نموده اند و از فواصل هزاران کیلومتر راه به سرزمین های آنان چنگ انداخته و مرزهای آبی وخاکی کشورشان را اشغال کرده اند.

فریاد برائت و لبیک ما، فریاد برائت همه مردمانی است که دیگر تحمل تفرعن آمریکا و حضور سلطه طلبانه آن را از دست داده اند و نمی خواهند صدای خشم و نفرتشان در گلوهای شان خاموش و افسرده بماند واراده کرده اند که آزاد زندگی کنند و آزاد بمیرند.

فریاد برائت و لبیک ما ، فریاد  دفاع از مکتب  و حیثیات و نوامیس ، فریاد  دفاع  از منابع و ثروت ها و سرمایه ها، فریاد دردمندانه ملت هایی است که خنجر کفر و نفاق قلب آنان را دریده است.

فریاد برائت و لبیک ما، فریاد فقر و تهیدستی گرسنگان و محرومان و پا برهنه هایی است که حاصل عرق جبین و زحمات شبانه روزی آنان را، زراندوزان و دزدان بین المللی به یغما برده اند و حریصانه از خون دل ملت های فقیر و کشاورزان و کارگران و زحمتکشان، به اسم سرمایه داری و سوسیالیزم و کمونیزم مکیده و شریان حیات اقتصادجهان را به خود پیوند داده اند و مردم جهان را از رسیدن به کمترین حقوق حقه خود محروم نموده اند.

فریاد برائت ما، فریاد امتی است که همه کفر و استکبار به مرگ او در کمین نشسته اند و همه تیرها و کمان ها و نیزه ها به طرف قرآن و عترت عظیم نشانه رفته اند و هیهات که ما امت محمد ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ و سیراب شدگان کوثر عاشورا و منتظران وراثت صالحان به مرگ ذلت بار و به اسارت غرب و شرق تن در دهیم  و هیهات که ما مسلمانان ، در برابر تجاوز دیو سیرتان و مشرکان و کافران به حریم قرآن کریم و عترت رسول خدا و امت محمد ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ و پیروان ابراهیم حنیف ساکت و آرام بمانیم و یا نظاره گر صحنه های ذلت و حقارت مسلمانان باشیم.

ما مسلمانان  خون و جان ناقابل خویش را برای ادای واجب حق و فریضه دفاع از مسلمانان آماده نموده ایم و در انتظار فوز عظیم شهادت هستیم . قدرت ها و ابرقدرت ها و نوکران آنان مطمئن باشند که اگر تنها یک مسلمان  یکه و تنها هم بماند به راه خود که راه مبارزه با کفر و ظلم و شرک و بت پرستی است ادامه میدهد و به یاری خدا در کنار بسیجیان جهان اسلام، این پابرهنه های مغضوب دیکتاتورها، خواب راحت را از دیدگان جهانخواران و سرسپردگانی که به ستم و ظلم خویشتن اصرار می نمایند سلب خواهد کرد.

آری شعار لبیک یا رسول الله  ، شعار اصولی انقلاب اسلامی مسلمان در جهان گرسنگان و مستضعفین بوده که در آینده نزدیک و به یاری خدا اسلام به عنوان تنها مکتب نجاتبخش بشریت پذیرفته میشود و ذره ای هم از این سیاست عدول نخواهیم کرد و کشورهای اسلامی و ما  مسلمان جهان وابسته به غرب و اروپا و آمریکا نمی باشیم  و جهانخواران گمان نکنند که ندای لبیک یا رسول الله و برائت ما، شعار مقطعی است که این سیاست، ملاک عمل ابدی ما مسلمانان سرتاسر عالم است.

ما مسلمانان بعد از شرکت در راهپیمایی برائت و اعلان همبستگی با یکدیگر، به فکر رمی استعمار از کشورها و سرزمین های اسلامی خود هستیم  و برای بیرون راندن جنود ابلیس و برچیدن پایگاه های نظامی شرق و غرب از کشورهای خود تلاش مینماییم  و نمیگذاریم  دنیاخواران از امکانات ما  در کشورهای اسلامی ، در جهت منافع خود و ضربه زدن به کشورهای اسلامی استفاده نمایند  که این بزرگترین ننگ و عار کشور و سران ممالک اسلامی است که بیگانگان به مراکز سری و نظامی ما مسلمانان راه پیدا کنند و حج و کنترل زوار بیت الله الرحرام را به دست گیرند .

ما مسلمانان از هیاهو و طبل های توخالی تبلیغات ظالمانه نمیهراسیم  که کاخ ها و قدرت های نظامی و سیاسی استکبار جهان، همانند لانه عنکبوت سست و در حال فروریختن است. ما مسلمانان جهان به فکر تربیت و کنترل و اصلاح سران خود فروخته هستیم و آنان را با نصیحت یا تهدید از این خواب گرانی که هم خودشان و هم منافع ملت های اسلامی را به باد فنـا مـی دهد، بیدار مینماییم  و به این سرسپردگان و نوکران هشدار میدهیم  و با بصیرت کامل از خطر منافقین و دلالان استکبار جهانی غافل نمیشویم  و دست روی  دست  نمیگذاریم و  نظاره گر  صحنه  شکست  اسلام  و غارت  سرمایه ها  و  منابع و نوامیس مسلمین نمیباشیم  .

ما ملت های مسلمان به فکر نجات از حکام وابسطه خود میباشم  و  مراتب انزجار و تنفر خویش را از سازشکاری و مصالحه رهبران ننگین و خود فروخته به دنیا اعلام میکنیم .

نکند اینان تصور کرده اند که گذشت زمان، سیرت و صورت جنایت های اسرائیل و صهیونیزم و آمریکا و انگلیس و فرانسه را دگرگون ساخته است و گرگ های خون آشام صهیونیزم، از فکر تجاوز و غصب سرزمین های از نیل تا فرات و آفریقا و تمام ممالک اسلامی و تمام خانه و کاشانه مسلمین دست برداشته اند .

ما ملت های اسلامی از مبارزه با این شجره خبیثه و ریشه کن کردن آن، دست برنمیداریم .

و به یاری خداوند تعالی از قطرات پراکنده پیروان اسـلام و تــوان معنـوی امـت محمــد ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ و امکانات کشورهای اسلامی استفاده میکنیم و با تشکیل هسته های مقاومت حزب الله در سراسر سرزمین های اسلامی  تمامی مسلمانان را از چنگال آنان خارج میکنیم .

همان گونه که بارها و در سال های گذشته اعلام نموده ایم ، مجددا خطر فراگیری غده چرکین و سرطانی صهیونیزم و اسلام ستیزی را در کالبد کشورهای اسلامی گوشزد می کنیم .

و با همبستگی تمامی مسلمانان تمامی مبارزات اسلامی ملت ها و جوانان غیور مسلمان را در راه آزادی مسلمانان از دست شیطان بزرگ ،حمایت می نماییم و از جوانان عزیز در اروپا وآفریقا و آمریکا  که موجب سرافرازی امت اسلام و خواری و ذلت جهانخواران گردیده اند، تشکرمینماییم و برای موفقیت همه عزیزانی که با تکیه به سلاح ایمان و جهاد به جنگ با آمریکا و هم دستان آنان  و به خطر انداختن منافع آنان به آنان  ضربه می زنند آرزوی موفقیت مینماییم  و اطمینان می دهیم که مسلمانان سایر کشورها  شما را تنها نخواهد گذاشت.

به خدای تعالی توکل میکنیم  و از قدرت معنوی ملسمانان  بهره  میجوییم  و  با سلاح  تقوا و  جهاد و صبر و مقاومت بر دشمنان حمله میبریم و با راهپیمایی ها و تجمعات نفرت و انزجار خود را در توهین به مقدسات اعلام مینماییم .

از آن جا که برائت از آمریکا و هم پیمانان آنان در راس امور و برنامه های تمامی مسلمانان است  ، و جهانخواران در آستانه پیروزی قاطع امت اسلامی بر نظام پوسیده و رو به زوال هستند ، تلاش گسترده ای را در جهت انحراف افکار عمومی جهانیان به کار گرفته اند تا بعد از آن همه تجاوزات و جنایات به کشورهای اسلامی و سکوت مجامع بین المللی، مسلمان را جنگ طلب معرفی نمایند. و چه بسا با این حربه جدید، افراد ناآگاهی را تحت تاثیر  قرار  داده  باشند لازم  است  برای  روشن  شدن  افکار  عمومی  ملت های  در  بند و خصوصا زائران محترم مطالبی را یادآوری کنیم :

دنیای استکبار تاکنون ، هیچ گاه با زبان عدالت و بی طرفی با مسلمانان سخن نگفته است و با تجاوزات و حشی گری ها  تا آن جا ادامه داده است  که قلم از نوشتن و زبان از بیان آنان شرم میکند

و به کدام گناه میلیون ها زن و مرد و پیر و جوان آواره مظلوم مسلمان کشته شوند و یا خانه و کاشانه شان ویران گردد! و به کدام جرم و گناه حاصل زحمات ملتهای مسلمان برباد برود! آیا جرم ما، مسلمان  بودن ماست، جرم ما اعتقاد داشتن به پیامبر پاک اسلام است  ، جرم ما چیست که باید آمریکا در ممالک اسلامی هر جرم و جنایتی را مرتکب شود و امت اسلامی را هر روز عزا دار نماید .

خیر، چنین نیست. امروز همه می دانند جرم واقعی ما از دید جهانخواران و متجاوزان، دفاع از اسلام و رسمیت دادن به حکومت الله به جای نظام غرب و آمریکا است،

جرم و گناه ما احیاء سنت پیامبر ـ صلی الله علیه و آله و سلم ـ و عمل به دستورات قرآن کریم و اعلان وحدت مسلمانان ، برای مقابله با توطئه کفر جهانی و پشتیبانی از ملت محروم فلسطین و افغانستان و لبنان و عراق و تمام کشورهای در بند آمریکا و بستن سفارت اسرائیل و آمریکا و فرانسه و انگلیس  و اعلان برائت  با غده سرطانی و صهیونیزم جهانی و مبارزه با نژادپرستی و دفاع از مردم محروم آفریقا و لغو قراردادهای بردگی رژیم حکومتهای وابسطه به  آمریکای جهانخوار بوده است .

و نزد جهانخواران و نوکران بی اراده آنان چه گناهی بالاتراز این که کسی از اسلام و حاکمیت آن سخن بگوید و مسلمانان را به عزت و استقلال و ایستادگی در مقابل ستم متجاوزان دعوت کند .

مامسلمان میدانیم  که  برای هدف بزرگ و آرمانی اسلامی الهی باید بهای سنگینی پرداخت نماییم  و شهدای گرانقدری را تقدیم نماییم و جهانخواران ما را راحت و آرام نخواهند گذاشت و با استفاده از ایادی داخلی و خارجی شان به ما شبیخون زده و خون عزیزان ما را بر بستر کوچه ها و خیابان ها و مرزهایمان جاری می کنند و همین گونه شد وقتی که فریاد اسلام خواهی ملت اسلامی به گوش آمریکا و وابستگان آنها  رسید و وقتی که غرور آمریکا و اقتدار و ابرقدرتی او در اعتراض به مصونیت کارگرانش در کشورها  شکسته شد و آمریکا متوجه اقتدار و رهبری علما و روحانیت اسلام و عزم جزم و اراده پولادین ملتهای مسلمان برای کسب آزادی و استقلال و رسیدن به نظام عدل اسلامی گردید، به نوکر بی اراده و وطن فروش و فرومایه خود در کشورهای اسلامی  دستور داد که صدای اسلام خواهی ملتهای اسلامی را خاموش کنند و از حاکمان وابسطه پیمان گرفت تا همه افرادی که در برابر آمریکا قد علم کرده اند را نابود کنند و همه دیدیم که این خائنان و سرسپردگان در این ماموریت شوم لحظه ای درنگ ننمودند و به نام ماموریت و آزادی و رسیدن به دروازه تمدن بزرگ، از کشته های امت اسلامی پشته ها ساختند و در و دیوار کشورهای اسلامی ما را از عراق  گرفته تا افغنانستان  و از مسلمان اروپا  تا مردم مظلوم و محروم آفریقا و آمریکا  و بازار و خیابان و از خیابان تا مسجد و محراب به خون عزیزان و جوانان تکبیر گوی پیرو خدا و رسول خدا(صلی الله علیه و آله و سلم) که شعار لبیک یا رسول الله را سر میدادند ، رنگین کردند و در شرایطی که جلادان وابسطه به آمریکا پر و بال و برگ و شاخه شجره طیبه آزادی  را می شکستند، همه جهانخواران در یک اقدام هماهنگ تبلیغاتی و بین المللی هتک حرمت به وجود پیامبر اسلام  را تمدن  و ترقی و آزادی بیان ، و آزادی طلبان و مسلمانان را سرطان و عقب افتاده و خواسته های اسلامی آنان را مخالفت با آزادی بیان و عقب افتادگی معرفی کردند و در ادامه همان سیاست سرکوب بود که در کربلای خون رنگ ملت اسلامی جنایات فرعونیان را ده ها بار تکرار نمودند و میخواهند ممالک اسلامی ما را به جزیره آرام و ثبات آمریکا و به قبرستان و خرابه امت اسلامی مبدل سازند  .

و همگان به عیان میبینند که آمریکا و حاکمان وابسطه ، ممالک اسلامی  ما را ویران و قبرستان های ما را آباد نمودند .

نشانه حکام وابسطه کنترل و مبارزه با خشم مقدس بر علیه آمریکا است مبارزه با احساسات پاک یک میلیارد و پانصد میلیارد  مسلمان .

آنان  از ما قربانیها و شهیدان بسیاری گرفته اند و تا توانسته اند انتقام آمریکا را از اسلام و مسلمین گرفته اند .

آمریکایی ها از اسلام راستین می ترسد و از قیام منتهی به حکومت عدل واهمه دارد .

تجمعات و به خطر افتادن سفارتخانه های آمریکا در سراسر جهان نشانه نفرت عمومی بر علیه امریکا میباشد .

چه کشته ها و عقب افتادگی ها از آمریکا به ما رسیده است و در حقیقت ما بردگان آمریکا هستیم که ثروت امتهای اسلامی به جیب آنان رفته و بمب و سلاحهای جمعی را بر سر ما فرود میریزد .

ما مسلمانان و آزادی خواهان تمامی جهان میدانیم که اگر بخواهیم  بدون گرایش به آمریکا  مستقل  از  هر قدرت و  ابرقدرتی  متکی بر قرآن و اسلام بایستیم ، باید بهای بسیار گران استقلال و آزادی را بپردازیم  و جهانخواران از این مطلب هراس دارند .

اسلامی که در دست ما است ، با خون بهای هزاران شهید و مجروح و خراب شدن منزل ها و به آتش کشیده شدن خرمن های کشاورزان و کشته شدن تعداد بسیاری در بمب گذاری ها و اسیر شدن فرزندان اسلام در چهارده قرن به دست آمده است و ما در فردای قیامت باید جوابگوی رسول الله در این امانتی که در دست داریم باشیم .

امت اسلام در انتظار  پیروزی کامل  بر کفر جهانی به حرکت خود در مقابله با توهین به مقدسات و محاکمه عوامل و یاری کنندگان توهین به رسول اسلام شهدایی را تقدیم نموده است و این شهدا امت اسلامی را بیمه نموده است.

و ما مسلمانان در حج  تجربه ها و مشکلاتمان  را با یکدیگر در میان گذاشته  و مسلما محصول حج و راهپیمایی برائت از مشرکین جز شکوفه های پیروزی اسلام و استقلال و پیاده شدن احکام اسلام برای ملت های دربند نیست.

روشنفکران اسلامی همگی با علم و آگاهی راه پر فراز و نشیب دگرگون کردن جهان سرمایه داری و کمونیزم را میپیمایند و تمام آزادی خواهان با روشن بینی و روشن گری، راه سیلی زدن بر گونه ابرقدرت ها ، خصوصا آمریکا را بر مردم سیلی خورده کشورهای اسلامی و جهان سوم ترسیم میکنند  .

تمامی مسلمانان میدانند که  اسلام ابرقدرت ها را به خاک مذلت می نشاند، اسلام موانع بزرگ داخل و خارج  محدوده  خود را یکی پس از دیگری بر طرف و سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد و آیا حرکت مسلمانان در روبروی کاخ سفید در امریکا جز این است ؟

کاری که امت اسلام  مردان و زنان  مسلمان انجام داده اند و هیبت و هیمنه آمریکا را در سراسر دنیا شکستند آن قدر گران بها و پر قیمت است که اگر تمام دنیا را به ما ارزانی میکردند نه  تنها  ضرری  نکرده ایم بلکه به پاداش و اجر بی پایان الهی رسیده ایم ملت اسلامی امروز در جبهه حق علیه باطل قرار گرفته و شهدا سود زیستن در کنار اولیاءالله را برده اند.

 

خوشا به حالتان!

مسلمانان به تمام دنیا با قاطعیت اعلام میکنند که اگر جهانخواران بخواهند در مقابل دین ما بایستند، ما در مقابل همه دنیای آنان خواهیم ایستاد و تا نابودی تمام آنان از پای نخواهیم نشست، یا همه آزاد می شویم و یا به آزادی بزرگتری که شهادت است می رسیم و همانگونه که در تنهایی و غربت و بدون کمک و رضایت احدی از کشورها و سازمان ها و تشکیلات جهانی، بر روی پیاده شدن معارف اسلامی ایستاده ایم همان گونه که مظلومانه تر در مقابل دنیای استکبار در مقابل توهین به پیامبر اسلام و در مقابل ابر قدرتها ایستاده ایم ، به یاری خدا باقیمانده راه پر فراز و نشیب را با اتکاء به خدا، با یاری تمامی مسلمانان خواهیم پیمود و به وظیفه خویش عمل خواهیم کرد، یا دست یکدیگر را در شادی پیروزی جهان اسلام در کل گیتی می فشاریم و یا همه به حیات ابدی و شهادت روی می آوریم و از مرگ شرافتمندانه استقبال میکنیم ولی در هر حال پیروزی و  موفقیت  با  ماست و دعا را هم فراموش نمی کنیم

خداوندا! بر ما منت بنه و انقلاب تمامی مسلمان را  مقدمه فروریختن کاخ های ستم جباران و افول ستاره عمر متجاوزان در سراسر جهان گردان و همه ملت ها را از ثمرات و برکات وراثت و امامت مستضعفان و پابرهنگان برخوردار فرما .

حال با این مقدمه ها بر عهده ما مسلمانان است که تعقل و اندیشه کنیم که ما در مسیر چه هدف و آرمانی مورد تهاجم آمریکا و فرانسه قرار گرفته ایم و شهیدان گرانقدری را به پیشگاه مقدس حق تقدیم کرده ایم و سام باسیل ها و تونی جونزها و سردمداران آمریکای پلید چه نیاتی از تهاجم خود در سر پرورانده  و دنیا و هابیت نیز به چه انگیزه ای به حمایت ضمنی و علنی ازآنها  برخاسته است  .

و تا امروز هم متجاوزین هر روز به بهانه ای دشمنان اسلام  را به بهترین و مدرن ترین سلاح ها مسلح نموده است ولی از دادن حقوقی که حق مسلم ملت اسلام است خودداری نموده اند، ولی با تمام این احوال ما مسلمانان افتخار می کنیم  که در این نبرد طولانی و نابرابر فقط با تکیه بر سلاح ایمان و توکل بر خدای بزرگ و دعای پیامبر اسلام و اتحاد و همت دلاور مردان و شیر زنان در صحنه کارزار به پیروزی رسیده ایم .

آیا واقعاً آمریکا و دول استکبار از گذشته ها و کرده ها و تجاوزات و ظلم ها و ستم ها و توهین های خود پشیمان شده است و اظهار ندامت می کنند و از خیانتی که به ملت ها و کشورهای اسلامی و در جهت تضعیف بنیه اعتقادی ودفاعی ملل اسلامی نموده اند عذر تقصیر میخواهند؟

و عجبا که بعض مدعیان عقل و سیاست و دوراندیشی چگونه طرح می دهند و با تحریف آیات کتاب خدا و استناد به سنت پیامبر مسیر عزت و کرامت مسلمین را دگرگون و مسلمانان را از شرافت قیام بر علیه وجود نازنین پیامبر اسلام  بر حذر می دارند، که خداوند را سپاس می گزاریم که به امت اسلامی آگاهی و رشد مرحمت فرموده است که نه تنها تحت تاثیر این القائات نرفته و نمی رود، بلکه این موضع گیری های ناشیانه و بچه گانه را دلیل کمبود و ضعف مبانی فکری و عقیدتی صاحبان این تحلیل ها دانسته و به آن لبخند تمسخر میزنند.

کدام انسان عاقلی است که با وجود همه شرایط مناسب و مقدمات لازم و فدا کردن هزاران قربانی بزرگ، از نبرد با دشمنان اسلام  چشم پوشی نموده و به او مهلت توان دوباره دهد تا در موقع مناسب به مقدسات اسلامی حمله کند؟

آیا ریاست چند روزه دنیا ارزش این همه خفت و زبونی را دارد؟

امت اسلامی با وجود چنین شرایطی که روح یک میلیارد و نیم مسلمان به درد آمده است به همه سران کشورهای خود فروخته اسلامی  که نوکران خود فروخته آمریکای جنایتکار هستند و به همه ابرقدرت های غرب و خصوصاً آمریکا هشدار می دهیم و آنان را از دخالت و ماجراجویی و تصمیمات عجولانه بر علیه مسلمانان بر حذر می داریم و به ملت آمریکا از این که عنان عقل و اراده خویش را در مهمترین مسایل سیاسی و بین المللی و نظامی به دست افرادی چون اوباما  بسپارد نصیحت میکنم. چرا که سردمداران آمریکا  در کارها و خصوصاً در مسایل سیاسی و تصمیم گیری ها ناتوان شده اند و به کمک عقلا و اندیشمندان نیازمند شده اند  که مردم آمریکا را به ورطه سقوط نکشانند.

مسلمانان به سران کشورهای وابسطه  سفارش میکنند که در حمایت از توهین به  مقدسات اسلامی و فیلم موهن به وجود نازنین پیامبر اسلام  بیش از این خود را تحقیر نکنند و با حمایت و توسل به دامن آمریکا ضعف و ناتوانی خود را برملا نسازند  .

و از گرگ ها و درنده ها برای شبانی و حفظ منافع خود استمداد نطلبند ابرقدرت ها آن لحظه ایکه منافع شان اقتضا کند شما و قدیمی ترین وفاداران و دوستان خود را قربانی میکنند و پیش آنان دوستی و دشمنی و نوکری و صداقت ارزش مفهومی ندارد، آنان منافع خود را ملاک قرار داده اند و به صراحت و در همه جا از آن سخن می گویند.

چه خوب است که بعض سران سرسپرده کشورهای اسلامی به اربابان و خدایان زر و زور و تزویر خود یعنی آمریکا  این نکته را جدی گوشزد کنند که این قدر از منافع خود در ممالک اسلامی سخن نگویند، برای این که همین مساله موجب حساسیت شدید ملت اسلامی است که آمریکا و فرانسه و انگلیسو اسرائیل چه منافعی در ممالک اسلامی دارند که تا پای دخالت نظامی و جنگ هم می خواهند آن را حفظ کنند؟

البته سیاست ما مسلمانان  در مورد کشورهای اسلامی همیشه روشن بوده است. امت بزرگ اسلامی به امنیت در کشورهای اسلامی  اهمیت زیادی می دهد و به همین دلیل و علی رغم فراهم بودن همه نوع امکانات انسانی و معنوی و تسلیحاتی تا به حال از سیاست صبر و انتظار و جلوگیری از گسترش جنگ پیروی نموده است و فقط در حد نشان دادن مقدار کمی از قدرت و حضور و توانایی خود و مقابله با دشمنان اسلام از طریق  راهپیمایی و تجمعات و تحریم کالاها و در بعض اوقات مقابله نظامی  عمل گردیده است.

و دنیا به این حقیقت رسیده است که توهین به مقدسات اسلامی و دخالت در امور مسلمانان  فقط به ضرر مسلمانان  تمام نمیشود، بلکه مرگ و نابودی قوی ترین قدرت ها و ابرقدرت ها  در حمایت از این اقدامات سخیف میباشد .

دشمنان اسلام از پیامدهای توهین به مقدسات اسلامی و خطر و ضرری که پیامدهای این توهین ها است مصون نخواهند ماند و در این گرداب ناامنی غرق می شوند و علی رغم آن همه مقدمات و تمهیدات و جار و جنجال هایی که در جهان، آمریکا و فرانسه و انگلیس  بر پا نموده است و ده ها خبرنگار و فیلمبردار را گسیل داشته اند تا خبر موفقیت نقشه های شوم آمریکا را مخابره کنند، خداوند زمینه رسوایی و زبونی آمریکا را به دست غیب خود فراهم آورده است  و اقتدار معنوی پرچم لااله الاالله را بر پرچم کفر به نمایش گذاشته است  دشنان اسلام  بر مرکب غرور و جهلی که تا به حال ده ها بار صاحب خود را بر زمین کوبانیده است، سوار شده اند  .

لااقل شبح قدرت و قدرت نمایی خود را پیش نوکران خود حفظ کنید و بیش از این آنان را از شکست و خفت خود شرمسار و سرافکنده نسازید و مطمئن باشید که ادامه جولان و توهین به مقدسات اسلامی به کانون خطر و بحران ناخواسته علیه خود شما سوق داده میشود .