ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : پنجشنبه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۰:۴۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگ > حمله اتمی اسرائیل به ایران و کشته شدن 3000 ایرانی + فیلم و عکس

حمله اتمی اسرائیل به ایران و کشته شدن 3000 ایرانی + فیلم و عکس

سریال آمریکایی میهن (Homeland) در اپیزود اول فصل جدید خود به تبعات حمله نظامی اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران پرداخت و به قرآن اهانت کرد. به گزارش نکته نیوز به نقل از مشرق : فصل جدید ...

سریال آمریکایی میهن (Homeland) در اپیزود اول فصل جدید خود به تبعات حمله نظامی اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران پرداخت و به قرآن اهانت کرد.

به گزارش نکته نیوز به نقل از مشرق : فصل جدید سریال میهن (Homeland)  به حمله نظامی اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران پرداخت و  اهانت به قرآن را به نمایش گذاشت.  فصل اول این سریال که 12 قسمت بود در سال 2011 پخش شد و به تازگی پخش فصل دوم آن آغاز شده است. کمپانی  سازنده این سریال فاکس 21 است که در مجموعه امپراتوری رسانه ای “رابرت مرداک” قرار دارد.
.
.

داستان سریال میهن از این قرار است که نیروهای ویژه آمریکایی برای عملیاتی راهی منطقه ای در عراق می شوند. منزلِ مسکونی که گویا هدفی تروریستی در آنجا بوده اما در کمالِ تعجب با فردی روبرو میشوند که ادعا میکند آمریکایی است. مردی که محاسنش بلند شده و از تمدن برای چندین سال دور بوده . آن مرد کسی نیس جز ” اسکات برودی”. او در این ۸ سال اسیر القاعده بوده است.
یک تحلیلگر سی.آی.ای معتقد است که نجات برودی مشکوک است و این که تیم تروریستی القاعده او را شستشوی مغزی داده اند و می خواهند از او برای بمبگذاری در آمریکا استفاده کنند.
در اپیزود جدید این سریال طی گزارشی اعلام می شود که اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران حمله کرده و سه هزار ایرانی کشته شده اند.

[jwplayer mediaid=”15178″]

پس از اعلام این خبر و حمایت آمریکا از اسرائیل ، مردم لبنان در مقابل سفارت آمریکا در لبنان تجمع می کنند و به دولت امریکا اعتراض می کنند.

[jwplayer mediaid=”15179″]

در قسمتی از این سریال نیز همسر اسکات برودی زمانی که میفهمد شوهرش مسلمان شده و در خانه یک جلد قرآن پنهان کرده است، به جستجوی قرآن می پردازد و پس از یافتن آن با بیان اینکه این کتاب” متعلق به همانهایی است که تو را شکنجه کرده اند” قرآن را به زمین پرتاب می کند.

[jwplayer mediaid=”15180″]
اهانت به مقدسات مسلمانان در قالب فیلم، سریال ، مستند و بازی های رایانه ای روندی رو به افزایش داشته و به نظر می رسد تنها با دست زدن به اعتراضات نمی توان با این مساله برخورد کرد و مسلمانان برای جلوگیری از این اقدامات نیازمند قانونگذاری در سطح بین المللی هستند.

.
www.9ktenews.com