عروسی آنچنانی یک اقازاده با پول اختلاس + عکس Reviewed by Momizat on . عروسی آنچنانی یک اقازاده با پول اختلاس + عکس به گزارش نکته نیوز، "یکی از عجایبی که بعد از پیروزی ترامپ رقم خورد، هزینه ۷۵ میلیون دلاری یک مراسم عروسی ۵ روزه است عروسی آنچنانی یک اقازاده با پول اختلاس + عکس به گزارش نکته نیوز، "یکی از عجایبی که بعد از پیروزی ترامپ رقم خورد، هزینه ۷۵ میلیون دلاری یک مراسم عروسی ۵ روزه است Rating:
شما اینجا هستید: خانه » اقتصاد » عروسی آنچنانی یک اقازاده با پول اختلاس + عکس

عروسی آنچنانی یک اقازاده با پول اختلاس + عکس

عروسی آنچنانی یک اقازاده با پول اختلاس + عکس

۹ktenewes154

به گزارش نکته نیوز، “یکی از عجایبی که بعد از پیروزی ترامپ رقم خورد، هزینه ۷۵ میلیون دلاری یک مراسم عروسی ۵ روزه است که برای دختر نخست وزیر پیشین هند گرفته شد.”
یکی از عجایبی که بعد از پیروزی ترامپ رقم خورد، هزینه ۷۵ میلیون دلاری یک مراسم عروسی ۵ روزه است که برای دختر نخست وزیر پیشین هند گرفته شد.

به گزارش العربیه؛ جانارذانا (Janardhana ) نخست وزیر پیشین هند که پرونده او درباره اختلاس و رشوه در جریان است، با هزینه ده ها میلیارد روپیه ای به برگزاری مراسم عروسی دختر خود اقدام کرد.

بنا بر این گزارش، مردم هند از مسئولان این کشور خواسته اند تا فهرست اموال این اختلاس گر که به “آقای معدن‌ها” معروف است، برای همه رونمایی و جزییات مسئله این هزینه ده ها میلیارد روپیه ای برای مراسم عروسی این آقازاده با پول اختلاس پدر مشخص شود.

۹ktenewes155

.

۹ktenewes156

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 18114

ارسال یک دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.