ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۸:۵۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اقتصاد, خبر ويژه > ابهاماتی که در فیش حقوقی شهردار تبریز وجود دارد ! + عکس

ابهاماتی که در فیش حقوقی شهردار تبریز وجود دارد ! + عکس

در پی انتشار فیش‌های حقوقی تنی چند از شهرداران و مسئولان کشور، صادق نجفی شهردار تبریز، فیش‌های حقوقی سه ماه اخیر خود را منتشر کرد. به گزارش نکته نیوز : میانگین دریافتی شهردار تبریز، حدود ۵ ...

در پی انتشار فیش‌های حقوقی تنی چند از شهرداران و مسئولان کشور، صادق نجفی شهردار تبریز، فیش‌های حقوقی سه ماه اخیر خود را منتشر کرد.

شهردار تبریز فیش حقوقی خود را منتشر کرد+تصاویر

به گزارش نکته نیوز : میانگین دریافتی شهردار تبریز، حدود ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است ولی در فیش حقوقی شهردار تبریز در خرداد ماه، مبلغ دریافتی در پایان ماه، ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان درج شده که طبق موارد مندرج در کسورات، ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قبل از سررسید پرداخت حقوق دریافت کرده که در مجموع، حقوق خرداد ماه، ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است که شاید برخی را به اشتباه بیاندازد.

به گزارش تسنیم، حقوق شهردار تبریز، باید هر سال در لایحه بودجه شهرداری که به شورا پیشنهاد می‌شود در دو ردیف حقوق و مزایا آورده می‌شود تا به تصویب شورا برسد.

این رقم، تنها، بخشی از دریافتی صادق نجفی از شهرداری تبریز است که در فیش حقوق قابل درج است ولی طبق قانون، شهرداران کشور یک حق عمرانی هم دریافت می‌کنند که در واقع ترکیبی از آیتم‌های متعدد حقوقی است که شامل حقوق مبنا، حق سنوات، فوق العاده شغل و مواردی دیگر می‌شود که در این فیش حقوقی، این رقم گنجانده نشده است، ضمن اینکه حق ماموریت سفرهای خارجی و داخلی و… نیز در این فیش حقوقی دیده نمی شود.

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس ها کلیک راست کنید و بعد گزینه view image را انتخاب کنید

    http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/4/14/1730802_928.jpghttp://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/4/14/1730803_698.jpghttp://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/4/14/1730804_887.jpg