ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۹:۵۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اقتصاد > 5 محصول جدید ایران خودرو در تبریز به نمایش گذاشته شد

5 محصول جدید ایران خودرو در تبریز به نمایش گذاشته شد

ایران خودرو، این رویکرد نتیجه تلاش موفقیت‌آمیز گروه صنعتی ایران خودرو در بهره‌گیری از فناوری‌های طراحی و ساخت ارزیابی می‌شود. بر اساس این گزارش، ایران خودرو در این زمینه با شرکت‌های مهم خودرو سازی نظیر پژو، ...

198

ایران خودرو، این رویکرد نتیجه تلاش موفقیت‌آمیز گروه صنعتی ایران خودرو در بهره‌گیری از فناوری‌های طراحی و ساخت ارزیابی می‌شود.

بر اساس این گزارش، ایران خودرو در این زمینه با شرکت‌های مهم خودرو سازی نظیر پژو، رنو، سوزوکی و شرکت‌های آسیایی بر مبنای استراتژی برد- برد و سرمایه‌گذاری مشترک همکاری خواهد کرد.

بر این اساس گروه صنعتی ایران خودرو در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی تبریز، چهار محصول جدید و به روز از شرکت‌های اروپایی و آسیایی رونمایی خواهد کرد.

این گزارش می‌افزاید عرضه این محصولات که سدان و کراس اورو هستند با هدف توسعه سهم بازار و پاسخگویی به نیاز مشتریان و تنوع‌بخشی صورت می‌گیرد.

گروه صنعتی ایران خودرو در عین حال به عنوان تلاشی در جهت خودرو ساز شدن از تکنولوژی و محصولات شرکت‌های خودروساز در قالب پروژه‌های مشترک تولید برندهای جهانی توسعه خواهد داد.

بر اساس این گزارش این گروه صنعتی در نمایشگاه خودرو تبریز محصولات جدیدی از جمله رنو کلیو، کپچر، خودروH30 و S30 شرکت دانگ فنگ که هر دو از موتور پژو بهره‌مند هستند و بنز E250 را در نمایشگاه مذکور به بازار معرفی می‌کند.

 در این نمایشگاه محصولاتی مانند دنا، وانت PU1، پارسTU5 دو ایربگ و سورن S 90 به نمایش گذاشته می‌شود.

علاوه بر عرضه محصولات جدید در نمایشگاه تبریز، گروه صنعتی ایران خودرو به همراه شرکت‌های ساپکو، ایساکو، آپکو، ایران خودرو دیزل، امداد خودرو ایران آخرین دستاوردهای صنعتی خود را به نمایش می‌گذارد.

این گروه صنعتی در فضای بالغ بر دو هزار متر در سالن امیرکبیر با هدف مشتری گرایی و رقابت‌پذیری حضوری فعال دارد.