ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۰:۵۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اقتصاد > ترک ها همچنان پول نفت هند را به ایران می رسانند

ترک ها همچنان پول نفت هند را به ایران می رسانند

در شرایطی که مسوولان هندی برای انتقال پول نفت به ایران از تشکیل جلسات اضطراری در جهت جستجوی راهکار مناسب خبر می دهند و بهترین راهکاررا پرداخت روپیه به ایران می دانند مدیرامور بین الملل ...

ترک ها همچنان پول نفت هند را به ایران می رسانند

در شرایطی که مسوولان هندی برای انتقال پول نفت به ایران از تشکیل جلسات اضطراری در جهت جستجوی راهکار مناسب خبر می دهند و بهترین راهکاررا پرداخت روپیه به ایران می دانند مدیرامور بین الملل شرکت ملی نفت تاکید دارد:پول نفت هند به ایران همچنان از سوی بانک ترکی انجام می شود و جای هیچ گونه نگرانی وجودندارد.
این درحالی است که پیش از این از سوی مقامات هالک بانک ترکیه قطع ارتباط مالی با ایران به طور رسمی اعلام شده بود که سید محسن قمصری در این مورد معتقد است: بانک ترکیه ای اعلام کرده از پذیرفتن مشتری جدید به منظور انتقال پول به ایران خودداری می کند اما این موضوع به معنی توقف فرایندهای قبلی انتقال پول از این بانک نیست و از آنجاکه انتقال پول نفت وارداتی هند از طریق بانک یادشده مدتهاست انجام می شود، ادامه این روند به قوت خود باقی است.
وی خاطرنشان ساخت: انتقال پول نفت صادراتی به هند از طریق بانک ترکیه ای ادامه دارد و فرایند تجارت نفتی ایران و هند بدون اختلال ادامه دارد.
براساس اظهارات سیدمحسن قمصری، هالک بانک ترکیه فرآیند انتقال بدهی های هند به ایران را متوقف نکرده است و همچنان بخشی از پول نفت صادراتی به هند از طریق بانک های ترکیه منتقل می شود.
قمصری خاطرنشان کرد: ایران ارتباط خوب و صمیمانه ای با پالایشگران طرف قرارداد خود دارد و به همان اندازه که ما تاکید داریم پرداخت ها با مشکلی مواجه نشود، آنها نیز تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا با استفاده از راهکاری مطمئن برای پرداخت، همچنان به واردات نفت از ایران ادامه دهند.
22139

دانلود دانلود