ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۰:۰۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اقتصاد > رستم قاسمی : جهاد خودکفایی در صنعت نفت کلید می خورد

رستم قاسمی : جهاد خودکفایی در صنعت نفت کلید می خورد

براساس تاکیدات رستم قاسمی ،افزایش تولید نفت و خودکفایی کامل در تامین نیازهای صنعت نفت در راس برنامه های وزارت نفت قرار دارد.وی با اشاره به اینکه افزایش تولید نفت جزو ماموریت های اصلی وزارت ...

رستم قاسمی : جهاد خودکفایی در صنعت نفت کلید می خورد

براساس تاکیدات رستم قاسمی ،افزایش تولید نفت و خودکفایی کامل در تامین نیازهای صنعت نفت در راس برنامه های وزارت نفت قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه افزایش تولید نفت جزو ماموریت های اصلی وزارت نفت است، تصریح کرد:تلاش برای رسیدن به خودکفایی حداکثری نیز ماموریت دیگر صنعت نفت است چرا که با توجه به سابقه یک صد ساله و وجود نیروی انسانی متخصص، متعهد و کارآمد برای رسیدن به خودکفایی کامل در عرصه این صنعت همه سازوکارها فراهم است.
قاسمی با اشاره به موفقیت های کشور در زمینه علوم و فنون مختلف و فناوری های روز جهان گفت: با وجود مراکز علمی و پژوهشی از جمله دانشگاه و پژوهشگاه صنعت نفت و متخصصان، کارشناسان و کارکنان توانمند صنعت نفت با همکاری صنعتگران داخلی تحقق این ماموریت در مدت زمان کوتاهی امکان پذیر خواهد بود.
وزیر نفت افزود: در این راستا به دنبال ایجاد ساختار جهاد خودکفایی در صنعت نفت هستیم و امیدواریم در آینده نزدیک جشن خودکفایی این صنعت را برگزار کنیم.
وی با بیان این که استان خوزستان منشا و سرآمد تولید نفت ایران است، اضافه کرد: صنعتگران این استان با تعامل با شرکت های نفتی مستقر در استان از جمله شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب می تواند نقش مهمی در این بخش ایفا کند.
22139

 

دانلود دانلود