ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۳:۱۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اقتصاد > خودروهای اجلاس تهران را چه کسانی خریدند ؟ / فروش زیر زیر قیمت !

خودروهای اجلاس تهران را چه کسانی خریدند ؟ / فروش زیر زیر قیمت !

به گزارش نکته نیوز به نقل از دنیای اقتصاد، مگان، ماکسیما و تیانا سه خودرو داخلی بودند که در کنار بنزهای یک میلیارد و 200 میلیون تومانی، سران غیرمتعهدها را در جریان اجلاس ...

به گزارش نکته نیوز به نقل از دنیای اقتصاد، مگان، ماکسیما و تیانا سه خودرو داخلی بودند که در کنار بنزهای یک میلیارد و 200 میلیون تومانی، سران غیرمتعهدها را در جریان اجلاس تهران جا به جا کردند و چندی پیش پارس خودرویی‌ها خبر از به مزایده گذاشتن آنها دادند.

www.9ktenews.com  خودرو های اجلاس تهران

حال خبر می‌رسد که این سه خودرو حداقل 51 میلیون و 600 هزار تومان و حداکثر 92 میلیون تومان به فروش رفته‌اند.

آن طور که معاون بازرگانی پارس خودرو به ایسنا گفته، مگان به قیمت حداکثر 51 میلیون و 600 هزار تومان، ماکسیما 76 میلیون و 600 هزار تومان و تیانا نیز 92 میلیون تومان به فروش رفته‌اند.

به گفته مرتضی نوازنی، 646 دستگاه از خودروهای مگان، ماکسیما و تیانا مورد استفاده در اجلاس سران جنبش عدم تعهد در مزایده عرضه شد که 499 دستگاه از آنها پیشنهاد قیمتی بالاتر از نرخ پایه کارشناسی داشتند و در واقع بالاتر فروخته شدند.

وی با بیان اینکه بیشترین قیمت‌ پیشنهاد شده برای خرید خودرو مگان 51 میلیون و 600 هزار تومان، ماکسیما 76 میلیون و 600 هزار تومان و تیانا 92 میلیون تومان است، تاکید کرده که هزینه‌های بیمه، پلاک و شماره‌گذاری این خودروها بر عهده برندگان مزایده است.

به گفته معاون بازرگانی پارس خودرو، در این مزایده 298 دستگاه مگان، 95 دستگاه تیانا و 106 دستگاه ماکسیما به فروش رسیده اند و حدود 150 دستگاه از خودروهای باقیمانده اجلاس سران شامل 90 دستگاه مگان، 34 دستگاه تیانا و 30 دستگاه ماکسیما نیز در مرحله بعدی مزایده عرضه خواهند شد.

اسامی برندگان مزایده در سایت پارس خودرو منتشر شده و آنها ظرف چهار روز آینده فرصت دارند تا نسبت به تکمیل وجه، اقدام و پس از آن خودروی خود را دریافت کنند.