ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۱:۰۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اقتصاد > آخرین قیمت دلار در بازار آزاد و مرکز مبادلات / سکه تمام بهار همچنان بیش از یک میلیون

آخرین قیمت دلار در بازار آزاد و مرکز مبادلات / سکه تمام بهار همچنان بیش از یک میلیون

بر اين اساس نرخ تمام ارزها به جز روپيه هند كه كمي افزايش داشته و وون كره كه ثابت بوده است، با كاهش نرخ مواجه بوده‌اند. روز گذشته نرخ دلار 26720 ريال ...

بر اين اساس نرخ تمام ارزها به جز روپيه هند كه كمي افزايش داشته و وون كره كه ثابت بوده است، با كاهش نرخ مواجه بوده‌اند. روز گذشته نرخ دلار 26720 ريال و نرخ يورو 34470 ريال در اين مركز قيمت خورده بود.

www.9ktenews.com

مركز مبادلات ارزي طبق روال روزهاي گذشته از ساعت هشت صبح امروز (پنجشنبه) كار خود را آغاز كرد و براي اولين بار از زمان تاسيس نرخ دلار نسبت به روزهاي گذشته كاهش يافت و 2651 تومان اعلام شد.

به گزارش ايسنا، مركز مبادلات ارزي از ساعات آغازين صبح امروز پذيراي وارد كنندگان كالا با اولويت‌هاي 3، 4 و 5 متقاضي دريافت ارز بود و متقاضيان ارز با اولويت‌هاي ياد شده بايد با در دست داشتن فرم ثبت سفارش به مركز مبادلات ارزي مراجعه كنند.

قيمت انواع ارز در اتاق مبادلات ارزي بر اساس نرخ‌گذاري امروز بانك مركزي هر دلار 26518 ريال، يورو 34272ريال، درهم 7220 ريال، لير 14695 ريال، روبل 852 ريال، روپيه 511 ريال و يوآن 4220 ريال اعلام شد.

بر اين اساس نرخ تمام ارزها به جز روپيه هند كه كمي افزايش داشته و وون كره كه ثابت بوده است، با كاهش نرخ مواجه بوده‌اند. روز گذشته نرخ دلار 26720 ريال و نرخ يورو 34470 ريال در اين مركز قيمت خورده بود.

به گزارش ايسنا در اين اتاق سفارش وارد كنندگان پس از اقدام به ثبت سفارش كالا در كارگروهي مورد بررسي قرار گرفته و وزارت صنعت، معدن و تجارت بر اساس اولويت‌هاي كالايي آنها را براي دريافت ارز به بانك‌هاي عامل معرفي مي‌كند.

دلار آزاد 3000 تومان شد

در همین حال رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر با بیان اینکه نرخ ارز در حال پائین آمدن است، قیمت هر دلار آمریکا را در حدود 3000 تا 3100 تومان اعلام کرد.

محمد کشتی آرای در گفتگو با مهر، درخصوص آخرین قیمت دلار در بازار اظهارداشت: براساس آخرین گزارشاتی که بدستمان رسیده است هم اکنون قیمت ارز در بازار روند نزولی داشته است بطوریکه هر دلار آمریکا در حدود 3000 تا 3100 تومان شده است.

وی همچنین در رابطه با قیمت سکه تمام نیز گفت: درحال حاضر قیمت هرسکه تمام بین یک میلیون و 150 تا یک میلیون و 200 هزار تومان است.

به گفته رئیس اتحادیه کشوری طلا و جواهر قیمت هر گرم طلای 18 عیار نیز درحدود 115 هزار تا 120 هزار تومان است.

وی همچنین نسبت به اعلام سایر قیمتهای ارز ابراز بی اطلاعی کرد.