ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۸:۱۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > لغو برجام توسط آمریکا مساوی با بازگشت برنامه هسته‌ای را به نقطه اول

لغو برجام توسط آمریکا مساوی با بازگشت برنامه هسته‌ای را به نقطه اول

لغو برجام توسط آمریکا مساوی با بازگشت برنامه هسته‌ای را به نقطه اول رئیس مجلس شورای اسلامی ایران گفت که اگر واشنگتن در لغو برجام جدی باشد تهران می‌تواند برنامه هسته‌ای را به نقطه اول برگرداند. به ...

لاریجانی: لغو برجام توسط آمریکا مساوی با بازگشت برنامه هسته‌ای را به نقطه اول

لغو برجام توسط آمریکا مساوی با بازگشت برنامه هسته‌ای را به نقطه اول

رئیس مجلس شورای اسلامی ایران گفت که اگر واشنگتن در لغو برجام جدی باشد تهران می‌تواند برنامه هسته‌ای را به نقطه اول برگرداند.

به گزارش نکته نیوز:

“علی لاریجانی” رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در مصاحبه با شبکه خبری المیادین گفت کشورش در مسیر ایجاد ائتلاف راهبردی با روسیه در منطقه حرکت می‌کند.

وی در ادامه مصاحبه اختصاصی با این شبکه هشدار داد اگر واشنگتن در لغو توافقنامه هسته‌ای جدی باشد، تهران می‌تواند برنامه هسته‌ای را به نقطه اول برگرداند.

لاریجانی افزود: نمی‌توانم این مسئله را تأیید کنم که اختلافات واقعی چه از نظر تاکتیکی و چه از نظر راهبردی بین ما و روسیه وجود دارد.

لاریجانی: لغو برجام توسط آمریکا مساوی با بازگشت برنامه هسته‌ای را به نقطه اول

ما در سوریه به‌ویژه در مسئله ضربه زدن به تروریست‌ها توافق داریم. ما همچنین درباره آینده سوریه هم توافق داریم.

وی از گفتگوی بدون پیش‌شرط با همه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس استقبال و خاطرنشان کرد: شورای همکاری از ما برای گفت‌وگو دعوت کرد و ما مخالفتی در این باره نداریم.

اگر عربستان سعودی هم خواستار گفتگوی مستقیم باشد ما آمادگی داریم. ما هیچ پیش‌شرطی را تعیین نمی‌کنیم و هیچ پیش‌شرطی را هم برای گفتگوها نمی‌پذیریم.

به‌اعتقاد من، گفتگو در منطقه همواره می‌تواند مثبت باشد، به همین علت من از گفتگوی سیاسی بین کشورهای منطقه استقبال می‌کنم.