ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۰:۰۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, سیاست > ترس صهیونیست ها از اظهارات یک سال پیش سید حسن نصرالله

ترس صهیونیست ها از اظهارات یک سال پیش سید حسن نصرالله

ترس صهیونیست ها از اظهارات یک سال پیش سید حسن نصرالله معاون نماینده رژیم صهیونیست در سازمان ملل گلوله‌باران انبارهای آمونیاک بندر حیفا از سوی حزب‌الله را همانند برخورداری لبنان از بمب هسته‌ای توصیف کرد. به گزارش ...

ترس صهیونیست ها از اظهارات یک سال پیش سید حسن نصرالله

ترس صهیونیست ها از اظهارات یک سال پیش سید حسن نصرالله

معاون نماینده رژیم صهیونیست در سازمان ملل گلوله‌باران انبارهای آمونیاک بندر حیفا از سوی حزب‌الله را همانند برخورداری لبنان از بمب هسته‌ای توصیف کرد.

به گزارش نکته نیوز:

معاون نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل با اشاره به سخنان یک سال قبل سید حسن نصر‌الله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، گفت که این کشور بمب هسته‌ای دارد.

«دیوید روث» تهدیدهای سید حسن نصرالله مبنی بر گلوله‌باران انبارهای “آمونیاک” بندر حیفا در صورت حمله رژیم صهیونیستی به خاک لبنان را “شبیه برخورداری لبنان از بمب هسته‌ای” توصیف کرد.
رسانه‌های گروهی گزارش دادند که رژیم صهیونیستی همچنان در نگرانی از تبعات سخنان یک سال پیش سید حسن نصرالله قرار دارد؛ زیرا ایشان در آن زمان تهدید کرده بود که در صورت تجاوز این رژیم به خاک لبنان، حزب‌الله انبارهای آمونیاک بندر حیفا در فلسطین اشغالی را هدف قرار خواهد داد.
ترس صهیونیست ها از اظهارات یک سال پیش سید حسن نصرالله
آخرین مورد نگرانی از این امر را دیوید روث، معاون نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل، ابراز داشت و گفت: “اسرائیل با تهدیدی هسته‌ای از سوی لبنان روبرو است.”
وی افزود: “در مرزهای شمالی، حزب‌الله قرار دارد که بیش از ۱۵۰ موشک را در زرادخانه خود پنهان کرده و همه آن‌ها به سمت اسرائیل نشانه رفته‌اند.”