ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۰:۴۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اخبار خارجي, سیاست > تقلب در انتخابات آمریکا / مشاور ترامپ: مُردگان هم رای دادند!

تقلب در انتخابات آمریکا / مشاور ترامپ: مُردگان هم رای دادند!

تقلب در انتخابات آمریکا / مشاور ترامپ: مُردگان هم رای دادند! استیون میلر از وجود تقلب در انتخابات آمریکا خبر داد و اعلام کرد افراد مُرده و آنهایی که شهروند آمریکا نبودند نیز در انتخابات ریاست جمهوری ...

تقلب در انتخابات آمریکا / مشاور ترامپ: مُردگان هم رای دادند!

تقلب در انتخابات آمریکا / مشاور ترامپ: مُردگان هم رای دادند!

استیون میلر از وجود تقلب در انتخابات آمریکا خبر داد و اعلام کرد افراد مُرده و آنهایی که شهروند آمریکا نبودند نیز در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده‌اند.

به گزارش نکته نیوز:

“استیون میلر”، مشاور کاخ سفید در مصاحبه با شبکه “ای بی سی نیوز” اعلام کرد: در آخرین دوره انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تقلب صورت گرفته است؛ زیرا هم افراد مرده و هم آنهایی که به طور قانونی شهروند آمریکا محسوب نمی شوند در این انتخابات رأی دادند.
وی در ادامه افزود: “تقلب در انتخابات در این کشور به یک مشکل جدی تبدیل شده است. میلیونها نفر در آمریکا با وجود اینکه مرده بودند؛ اما در انتخابات به اسم آنها رأی داده شده است و همینطور دست کم ۱۴ درصد هم که از شهروندان آمریکا نبوده اند در این انتخابات شرکت کردند. این آمار بسیار تعجب‌آور است.”
میلر خاطرنشان کرد: سیاستمداران باتجربه متوجه وجود تقلب در انتخابات در ایالت نیوهمپشایر آمریکا می شوند.
تقلب در انتخابات آمریکا / مشاور ترامپ: مُردگان هم رای دادند!
در ماه ژانویه سال جاری میلادی، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا متعهد شد که مسئله تخلف در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا را بررسی کند. وی پیش از این مدعی شده بود که میلیونها نفر از افرادی که اجازه رأی دادن در انتخابات را نداشته اند در این انتخابات شرکت کردند و این مسئله باعث شکست وی از هیلاری کلینتون در آرای مردمی شد.
پس از آن، پال رایان، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد هیچ مدرکی وجود ندارد که ادعاهای ترامپ را درباره تقلب در انتخابات تأیید کند.