ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۲۶ آذر , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۷:۵۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / جامعه, خواندنی, سیاست > حاشیه جالب سفر نعمت‌زاده به لنگرود

حاشیه جالب سفر نعمت‌زاده به لنگرود

حدود ساعت 9 صبح امروز پیامکی از طرف روابط عمومی فرمانداری لنگرود برای اطلاع‌رسانی به خبرنگاران ارسال شد که افتتاحیه در ساعت 13:30 عصر امروز برگزار می‌شود اما در ساعت 12 ظهر اصلاحیه‌ای داد مبنی ...

13920922000223_PhotoA

حدود ساعت 9 صبح امروز پیامکی از طرف روابط عمومی فرمانداری لنگرود برای اطلاع‌رسانی به خبرنگاران ارسال شد که افتتاحیه در ساعت 13:30 عصر امروز برگزار می‌شود اما در ساعت 12 ظهر اصلاحیه‌ای داد مبنی بر اینکه مراسم افتتاحیه در ساعت 13 برگزار می‌شود.
– جمعی از مدیران کشوری، استانی و شهرستانی و گروهی از خبرنگاران در ساعت مقرر در محل افتتاحیه حاضر شدند و تا ساعت حدود 14.40 دقیقه منتظر ورود وزیر صنعت و هیئت همراه ماندند، در حالی که مهمان‌ها سرپا بودند و از سرما می‌لرزیدند.
– ورود و خروج وزیر 10 دقیقه هم طول نکشید در حالی که مهمانان در ناباوری مانده بودند وزیر و هیئت همراه لنگرود را به مقصد رشت ترک کردند.
– خبرنگاران شهرستان لنگرود به دلیل ترک زودهنگام وزیر برای رسیدن به جلسه شورای اداری استان نتوانستند سئوالات خود را از نعمت‌زاده بپرسند.
– تعدادی از خبرنگاران در حین خروج وزیر صنعت از شهرستان چند سئوال از وی پرسیدند که پاسخی نگرفتند.
– در حالی که مردم و مدعوین 1.5 ساعت منتظر ورود نعمت‌زاده و هیئت همراه وی در محل افتتاحیه کشتارگاه بودند در این مدت وزیر مشغول صرف نهار و نماز بود.
– خبرنگاران علاوه بر اینکه نتوانستند خبر مورد نظر خود را تهیه کنند و با وزیر صنعت مصاحبه‌ای داشته باشند مانند همیشه بدون ناهار ماندند و سرما زده محل افتتاح را ترک کردند.