ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > نامزدهای رد صلاحیت شده و تایید صلاحیت شده با هم در استان کردستان تبلیغ می‌کنند

نامزدهای رد صلاحیت شده و تایید صلاحیت شده با هم در استان کردستان تبلیغ می‌کنند

به گزارش خبرآنلاین از کردستان، با وجود اعلام نظر شورای مرکزی هیات اجرایی در استان کردستان و رد صلاحیت شماری از نامزدهای حوزه های انتخابیه این استان، نامزدهای رد صلاحیت شده با امید به موثر ...

نامزدهای رد صلاحیت شده و تایید صلاحیت شده با هم در استان کردستان تبلیغ می‌کنند

به گزارش خبرآنلاین از کردستان، با وجود اعلام نظر شورای مرکزی هیات اجرایی در استان کردستان و رد صلاحیت شماری از نامزدهای حوزه های انتخابیه این استان، نامزدهای رد صلاحیت شده با امید به موثر واقع شدن اعتراضشان به نتیجه رد صلاحیت‌ها همچنان به تبلیغات خود ادامه ‌می‌دهند و با برگزاری محافل خصوصی و بعضا عمومی به بیان دیدگاه‌ها و برنامه‌های انتخابی خود می‌پردازند.

استفاده از ظرفیت چهره‌های سرشناس و همراه شدن نامزدها با آنها در سطح شهر، حضور در مراسم‌های مختلف، حضور در مسابقات ورزشی و شرکت پرشور در مراسم های ختم و فوت افراد مختلف به ویژه چهره های سرشناس از شیوه های تبلیغاتی این روزها برای انتخابات مجلس در کردستان است.

با توجه به بررسی صلاحیت ها داوطلبان از سوی هیئت های اجرای در نهایت 21 نفر رد صلاحیت شده و 9 نفر نیز با عدم احراز شرایط مواجه شدند و هیئت های اجرایی صلاحیت 61 نفر را تائید کردند و لیست آنها و مدارک مورد نیاز در اختیار هیئت نظارت استان قرار گرفت.

هیئت نظارت بر انتخابات استان کردستان نیز در اولین مرحله بررسی صلاحیت ها در دوم بهمن ماه 41 نفر را مورد تائید قرار داد و 32 نفر نیز رد صلاحیت شدند و بقیه داوطلبان در این استان نیز که تعداد آنها 14 نفر بود با عدم احراز شرایط لازم برای تائید صلاحیت مواجه شدند.

/2727