ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۹:۰۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اسلایدشو, سیاست > پارلمان اروپا : مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده ایران است ! + عکس

پارلمان اروپا : مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده ایران است ! + عکس

در پی تصویب قطعنامه ضد ایرانی پارلمان اروپا علیه جمهوری اسلامی ایران، باردیگر اعضای پارلمان اروپا در کنار گروهک تروریستی منافقین، با تکرار ادعاهای گذشته اعلام کردند که مریم رجوی را به عنوان رئيس جمهور ...

در پی تصویب قطعنامه ضد ایرانی پارلمان اروپا علیه جمهوری اسلامی ایران، باردیگر اعضای پارلمان اروپا در کنار گروهک تروریستی منافقین، با تکرار ادعاهای گذشته اعلام کردند که مریم رجوی را به عنوان رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران می‌دانند.

 

در جدیدترین اقدام پارلمان اروپا بعد از تصویب قطعنامه ضد ایرانی، هفت روز پیش در 9 آوریل، کنفرانسی در بروکسل با محوریت ایران و با حضور منافقین و به ریاست “استروان استيونسون” (Struan Stevenson) برگزار شد.

یکی بودن پارلمان اروپا با منافقین در صدور قطعنامه

بسياري از اعضاي ارشد پارلمان اروپا از گروههاي سياسي مختلف، ازجمله “آلخو ويدال كوادراس” معاون پارلمان و “ميشل آليو ماري” وزير سابق خارجه و دفاع فرانسه در اين جلسه سخنراني كردند. جلسه در بروكسل همزمان با دور ديگري از گفتگوهاي اتمي بين ايران و كشورهاي 1+5 در وين برگزار شد.

استيونسون گفت: “من مي خواهم به [روحانیون] بگويم: ما که توسط رأي مردممان به اين جا فرستاده شده‌ايم خودمان تصميم مي‌گيريم كه چه بگوييم و به چه كسي گوش كنيم و به چه كسي اهميت ندهيم و به‌همين خاطر است كه ما خانم مريم رجوي (سرکرده منافقین)، رئيس جمهور برگزيده مقاومت ايران را دعوت كرده‌ايم تا به ما در مورد يك ايران متفاوت بگويد: يك ايران دموكراتيك و آزاد!

این سخنان در حالی بیان می شود که طبق اسناد رسمی، دست این گروهک تروریستی به خون هزاران نفر از هموطنان ما آلوده است.

یکی بودن پارلمان اروپا با منافقین در صدور قطعنامه

مریم رجوي سرکرده منافقین نیز در قسمتی از ادعاهای خود می گوید: كشورهاي غربي بايد روي تعطيلي سايت‌هاي اتمي و توقف غني‌سازي اورانيوم اصرار كنند … هر گونه امتياز دادن و يا مماشات غرب به [روحانیون] اجازه خواهد داد كه به بمب اتمي دست پيدا كنند”.

“مریم قجر عضدانلو” همچنین در قسمت دیگری از ادعاهای خود درباره رئیس جمهوری اسلامی ایران و “حمید ابوطالبی” نماینده معرفی‌شده از سوی دولت به عنوان نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل می‌گوید: انتصاب یک تروریست به عنوان نماینده ایران در سازمان ملل، خوی واقعی روحانی را نشان می‌دهد!