ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۱:۱۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > واکنش دولت به پخش نشدن زنده جلسه رای اعتماد از سیما

واکنش دولت به پخش نشدن زنده جلسه رای اعتماد از سیما

محمدرضا صادق توضیحاتی درباره پخش جلسه رأی اعتماد به 3 وزیر پیشنهادی دولت یازدهم ارائه کرد و گفت: دولت تقاضایی برای اینکه جلسه رأی اعتماد پخش شود، نداشته است.       به گزارش نکته نیوز به نقل از  ...

محمدرضا صادق توضیحاتی درباره پخش جلسه رأی اعتماد به 3 وزیر پیشنهادی دولت یازدهم ارائه کرد و گفت: دولت تقاضایی برای اینکه جلسه رأی اعتماد پخش شود، نداشته است.

 

101485
 
 
به گزارش نکته نیوز به نقل از  فارس، محمدرضا صادق مشاور رئیس‌جمهور ظهر امروز یکشنبه در حاشیه جلسه رأی اعتماد به 3 وزیر دولت یازدهم در جمع خبرنگاران پارلمانی در پاسخ به اظهارات خبرنگار شبکه خبر مبنی بر اینکه از 3 روز گذشته این شبکه تیزرهای تبلیغاتی پخش جلسه علنی خانه ملت را پخش کرد اما از صبح امروز که دست‌اندرکاران این شبکه از ساعت 6:30 صبح در مجلس حضور یافتند به آنها گفته شد نظر هیئت رئیسه این است که اجازه ندهند جلسه پخش شود، گفته می‌شود این موضوع نظر دولت بوده است، اظهار داشت: دولت تقاضایی برای اینکه جلسه رأی اعتماد پخش شود، نداشته است.

 
 
وی در پاسخ به این سؤال که آیا دولت نظری درباره پخش نشدن جلسه داشته است، اظهار داشت: روز گذشته به مدیر شبکه خبر و رئیس سازمان صدا و سیما گفتیم که تقاضایی درباره پخش نداریم.

 
 
مشاور رئیس‌جمهور در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه تصور نمی‌کنید پخش جلسات رأی اعتماد بازتاب مطلوبی داشته است، تصریح کرد: این موضوع را باید از مردم پرسید.

 
 
وی در واکنش به این اظهارنظر خبرنگاران مبنی بر اینکه نظر مردم درباره پخش جلسه رأی اعتماد مثبت بوده است، گفت: انشاء‌الله از دور بعد.