ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۰۳:۳۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > به سخره گرفتن مقدسات اسلام و مسئولان ایرانی در سایت سفارت آمریکا در ایران

به سخره گرفتن مقدسات اسلام و مسئولان ایرانی در سایت سفارت آمریکا در ایران

سایت «سفارت مجازی ایالات متحده آمریکا در ایران»، همچنان اقدام به توهین و تمسخر مقامات ایرانی می‌کند.             به گزارش نکته نیوز به نقل از جام ‌نیوز، در حالی که مذاکرات هسته ای میان ایران و گروه ...

سایت «سفارت مجازی ایالات متحده آمریکا در ایران»، همچنان اقدام به توهین و تمسخر مقامات ایرانی می‌کند.

13920729000132_PhotoL

 

 

 

 

 

 

به گزارش نکته نیوز به نقل از جام ‌نیوز، در حالی که مذاکرات هسته ای میان ایران و گروه 1+5 از سر گرفته شده است و خبرهای مختلفی نیز از امکان ایجاد رابطه میان ایران و آمریکا در رسانه های غربی منتشر می شود، سایت «سفارت مجازی ایالات متحده آمریکا در ایران» که توسط وزارت خارجه آمریکا راه اندازی شده است، همچنان در اقدامی به دور از اصول دیپلماتیک، اقدام به توهین و تمسخر مقامات ایرانی می کند.

 

 

این سایت در صفحه نخست خود، پنجره ای را به برنامه ای اختصاص داده که توسط یکی از مجریان اخراجی صدای آمریکا اجرا می شود و تماماً توهین علیه مسئولان و ملت شریف ایران است و مقدسات اسلام را به سخره می گیرد.

 

 

نکته جالب توجه معلوم نبودن منبع مالی این برنامه است چرا که این برنامه صرفاً در سفارت مجازی آمریکا منتشر می شود و هیچ شبکه ماهواره ای آن را نمایش نمی دهد و به همین خاطر به نظر می آید هزینه های ساخت این برنامه از سوی وزارت خارجه آمریکا تامین می شود.