ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۶:۳۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اسلایدشو, سیاست, فیلم و کلیپ و صوت > پاسخ قاطع امام خمینی (ره) به سخنان هاشمی در مورد شعار “مرگ بر آمریکا”+فیلم

پاسخ قاطع امام خمینی (ره) به سخنان هاشمی در مورد شعار “مرگ بر آمریکا”+فیلم

چندي است كه مطبوعات و رسانه‌هاي زنجيره‌اي اصلاحات همراه با فتنه گران و حاميان فتنه سعي بر انحراف شعارهاي انقلاب و تحريف سخنان امام خميني (ره) درباره شعار مرگ بر آمريكا دارند.     به گزارش نکته نیوز ...

چندي است كه مطبوعات و رسانه‌هاي زنجيره‌اي اصلاحات همراه با فتنه گران و حاميان فتنه سعي بر انحراف شعارهاي انقلاب و تحريف سخنان امام خميني (ره) درباره شعار مرگ بر آمريكا دارند.

 

0214563250

 

به گزارش نکته نیوز به نقل از مشرق – چندي است كه مطبوعات و رسانه‌هاي زنجيره‌اي اصلاحات همراه با فتنه‌گران و حاميان فتنه با محوريت خاطرات شخصي آقاي هاشمي، سعي بر منحرف كردن، سست كردن و استحاله شعارهاي انقلاب و تحريف سخنان امام خميني (ره) درباره شعار مرگ بر آمريكا را داشته و دارند.

 

سخنان ناقص، مبهم و ناكافي “حميد انصاري” قائم مقام موسسه تنظیم و نشر آثار امام (ره) درباره خاطرات هاشمي و اينكه چه كسي مسوول پاسخگويي به تحريف سنت و اصول بنيانگذار انقلاب اسلامي است، سبب شادي هرچه بيشتر فتنه گران و رسانه‌هاي زنجيره‌اي حامي فتنه شد تا با نقل ناقص سخنان انصاري، به موج سواري خود ادامه دهند.

 

فيلم زير به تبيين تلاش رسانه‌هاي زنجيره‌اي و افراطيون براي از بين بردن شعارهاي انقلاب اسلامي مي‌پردازد.

 

[jwplayer mediaid=”39879″]

برای دانلود فیلم کلیک کنید