ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۱:۱۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اسلایدشو, امنیت ملی, سیاست > سیاه نمایی شبکه صدای آمریکا(VOA) علیه سردار قاسم سلیمانی + فیلم

سیاه نمایی شبکه صدای آمریکا(VOA) علیه سردار قاسم سلیمانی + فیلم

مهدی فلاحتی، مجری شبکه صدای آمریکا(VOA)، این هفته در برنامه خود، به زندگینامه سردار قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس و سیاه نمایی علیه این فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت.     به گزارش نکته نیوز به ...

مهدی فلاحتی، مجری شبکه صدای آمریکا(VOA)، این هفته در برنامه خود، به زندگینامه سردار قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس و سیاه نمایی علیه این فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پرداخت.

 

IMG11483110

 

به گزارش نکته نیوز به نقل از جام،فلاحتی که شهرت اصلی اش را به خاطر تجاوز به یکی از مجریان زن شبکه صدای آمریکا به دست آورده است و به جای اخراج از این شبکه، حضورش فعال تر شد، گفت: «سلیمانی با کسانی که با آنها کار می کند و به خصوص آنهایی که از اول انقلاب در کردستان و سرکوب کردها[سرکوب گروهک های تروریستی کومله و دموکرات] و جنگ بین ایران و عراق با او بوده اند، یه رابطه عاطفی دارد که از یک فرمانده نظامی، آن هم نیرویی مثل قدس، با آن شایعاتی که درباره خشونت او، نمی دانم خبر یا شایعه، مطرح است و خود سپاه قدس، بعید به نظر می آید چنین روحیه ای.»

 

وی در ادامه با نمایش فیلم گریه های حاج قاسم سلیمانی در فراق سردار کاظمی گفت: «ببینید این گریه هاحقیقی است، دروغ نیست؛ این دلدادگی ها به دوست حقیقت است؛ هر چند در خدمت اسلام بودن دوست، یکی از دلایل دلدادگی باشد، یعنی حتی اگر دوستی، ایدئولوژیک باشد؛ این دلدادگی و این گریه از دست دادن دوست حقیقی است. این را نشان دادیم تا یک بعد مهم از شخصیت حاج قاسم سلیمانی را ببنیم.»

 

[jwplayer mediaid=”39695″]

دانلود