ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

| سایت خبری نکته نیوز

امروز : شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ ، ساعت : ۲۲:۲۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاست > روایت داود احمدی نژاد ازگنج قارون جریان انحرافی

روایت داود احمدی نژاد ازگنج قارون جریان انحرافی

گروه سیاست نکته نیوز: داوود احمدی​نژاد رئیس سابق پدافند غیر عامل کشور در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا امیدی به جدایی جریان انحرافی از دولت وجود دارد، گفت: نفوذ جریان انحرافی در دولت ...

گروه سیاست نکته نیوز: داوود احمدی​نژاد رئیس سابق پدافند غیر عامل کشور در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا امیدی به جدایی جریان انحرافی از دولت وجود دارد، گفت: نفوذ جریان انحرافی در دولت به قدری زیاد است که باورم نمی‌شود در عمر باقی مانده دولت این جریان رخت بر بسته و دولت را رها کند.
وی جریان انحرافی را جریانی شیطانی دانست و تأکید کرد: شیطان قسم یاد کرده تا آخرین لحظه نسبت به انحراف انسان از پای ننشیند. بنابراین نباید باور داشته باشیم که جریان انحرافی دولت را رها کند.
برادر رئیس جمهور در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا شما با محمود احمدی نژاد همچنان ارتباط دارید، اظهار داشت: بنده از روز اول دولت که احمدی نژاد رای آورد وظیفه خود را انجام دادم.
وی با اشاره به ۱۱روز خانه نشینی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: بنده در این حادثه نیز پیش رئیس جمهور رفته و وظیفه‌ام را انجام دادم.
رئیس سابق پدافند غیر عامل در پاسخ به این سؤال که اصولگرایان باید به چه شکلی برای انتخابات مجلس نهم فعالیت کنند تا جریان انحرافی موفق به حضور در مجلس نشود، تصریح کرد: اصولگرایان باید دلهایشان را به هم نزدیک کنند چرا که جریان انحرافی با پول غارت کرده از بیت المال درصدد است عوامل خود را به مجلس بفرستد. جریان انحرافی با گنج قارون می‌خواهد عوامل خود را که عواملی واپس گرا و دور از اخلاق، ایمان و انقلاب و ولایت هستند را راهی مجلس کند چرا که با پول حرام هیچ وقت نیروی مومن به مجلس نمی‌برد.

فارس

نظرات شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

    سید می گوید :

    ما که نفهمبدیم جریان انحرافی چیه ؟ اونایی که شایعه میکنن خودشون منحرفند